Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kiábrándultam a lányokból....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiábrándultam a lányokból. Kiégettnek érzem magam. Tapasztalt férfiak, már éreztetek így?

Figyelt kérdés

Kiábrándultam a lányokból, mert látom, hogy milyen sok lányt meg lehet alázni, és ezt tűrik, mint egy hűséges kutya. Egy olyan gazda kell nekik, akik alacsonyabb rangú félként kezeli őket.


Nagyon sokszor tapasztaltam ezt. És nagyon kiábrándultam. Nem most, hanem fokozatosan.


Nem tudom, hogy ez hová fog vezetni. Pár hónapja még bármit megtettem volna, hogy legyen egy barátnőm. De nem jött össze. Most meg úgy érzem, nem kell nekem más megunt kutyája.


Egy olyan lány meg túl értékes, akivel nem kutyaként bánnak. Azt csak messziről csodálhatom.


2012. aug. 19. 22:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2012. aug. 19. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
26
2012. aug. 19. 22:46
 3/16 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy én vagyok hülye, de nem igazán értem a panaszodat! Az a bajod, hogy a mai lányok fűvel fával lefekszenek? Vagy te voltál túl sok lánynal?
2012. aug. 19. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Nem csak az hogy fűvel fával, hanem az hogy némelyik olyan fiúval is együtt volt, ami szerintem minősíti a lányt is...
2012. aug. 19. 22:50
 5/16 anonim ***** válasza:

Furcsán gondolkozol.

Nos igen,a problémádat értem.Kapcsolatok jönnek,mennek,a fiatalok ismerkednek,barátkoznak,összejönnek,végül kiderül,hogy nem illenek egymáshoz,akkor tovább keresgélnek.Nincs ezzel semmi gond.Az írásodból arra következtetek,hogy neked még nem volt barátnőd,így eddig kimaradtál ebből a körforgásból.Tegyük fel,egyszer te is összekerülsz valakivel.Nem működik,külön mentek.Akkor ő a te megunt kutyád lesz,vagy akkor te leszel a megunt kutya a lányok szemében?Ne agyalj sokat ezen!Ha egyszer megtetszik valaki,induljon tiszta lappal,és ne érdekeljen,hány próbálkozása volt előtted.Törekedj arra,hogy az utolsó szerelme legyél!:)

34/N

2012. aug. 19. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

mondok én neked valamit... az ábrándít ki igazán amikor mindezt a saját bőrödön tapasztalod! Csaj vagyok, nem vagyok r*banc, de az előző kapcsolatomban tönkretettek, és képzeld: Én mondtam hogy elég (és figyelj, ITT a kivétel) én jobb pasit érdemlek, és otthagytam a srácot 1,5év után.

De én is csalódtam a férfiakban, úgy érzem egyik sem tud már tisztelni, csak 1nőt szeretni, és értékelni, úgy érzem ennyi, soha többé nem leszek szerelmes, mert senkitől sem akarok érzelmileg függni.


20/L

2012. aug. 19. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Értem! Hát igen sajna vannak ilyenek! Én azokat a csajokat utálom akik megszereznek maguknak minden pasit és azok le is fekszenek velük és ilyenek esélye sincs (aki szerényebb, és csak álmodik 1-2pasiról, nem az a "pasi-csábász" :D csak egy kapcsolatot szeretne! 19/L
2012. aug. 19. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Szerintem ne általánosíts. :)

Tudod, nem mindenki hagyja, hogy megalázzák és kutyaként bánjanak vele, aki meg hagyja....

Vegyünk egy példát: sok kérdés szól arról, hogy megcsalta a párja az illetőt és hogy mit csináljon. Nálam ilyen nem lenne kérdés, mert azonnali lapát. Ez csak egy példa arra, hogy nem lehet mindenkit egy kalap alá venni.


Nem kell más megunt kutyája?

Honnan tudod, hogy egyáltalán volt más megunt kutyája az illető? (ha már így fogalmaztál)


Sose tudhatod, hogy hol akadsz össze egy olyan lánnyal, akit nem csak messziről csodálhatsz. :)


És elhiheted, hogy egy csomó huszonéves egyedülálló lány, csak rád vár. :)

2012. aug. 19. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Most flém nélkül, de voltál te már nővel egyáltalán? Vagy bzi vagy? Vagy mi bajod van?
2012. aug. 19. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

a 8-as értette meg a kérdés lényegét.

múltja mindenkinek van, itt nem is azzal van a baj. hanem azzal ha egy lány tartósan hagyja magát megalázni. sőt ha hagyja magát megalázni egy kapcsolatban és nem szakít az első megalázás után egyből.


és bizony rá lehet jönni, mert olykor-olykor mindenkinek szóba kerül a múltja, és olyan fél mondatok és a mimika is nagyon beszédesek tudnak lenni...

2012. aug. 19. 22:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!