Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ti mit szólnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti mit szólnátok ahhoz, ha reggel egy tömegközlekedési eszközön leszólítana titeket egy veletek egykorú fiú?

Figyelt kérdés
Kort és nemet is írjatok légyszi
2012. szept. 9. 19:15
 1/5 anonim ***** válasza:

ó, reggel biciklin fogok utazni...

amúgy válaszolnék a kérdésére

2012. szept. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szatír riadót fújnék és rohannák a rendőrséghez
2012. szept. 9. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy bejön-e a srác vagy nem. Ha igen, akkor bármi lehetne belőle. Ha nem, akkor valószínűleg azt mondanám neki, hogy van barátom.
2012. szept. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

engem már szólítottak le buszon...mit szólnék? semmit...válaszolok Neki "oszt jó napot"...erre mit lehet szólni? negyed 5-kor kelek, tök kómás vagyok...szal akkor még a világomat sem tudom :D nem hogy azt, hogy hogy reagáljak rá....:D


N22

2012. szept. 10. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ha kék szeme örülnék neki 21L
2012. szept. 10. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!