Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan hódítsam meg a kiszemel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hódítsam meg a kiszemelt pasit? SEGÍTSETEK!

Figyelt kérdés
Kb. 2 éve ismerek egy fiút,régebben is tetszett, de kihabarodtam belöle, de 1-2 hete újra láttam és szerelmes lettem belé. Soha nem voltam ilyen szerelmes.Facen már megböktük egymást, és 2x ráírtam.egy suliba járunk, én 17 ő 16... kérlek segítsetek..mit tegyek? hogyan tudassam vele hogy szeretem?? (normális válaszokat)
2012. szept. 10. 21:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Szrt kérdezd meg h most ki tetszik e neki és ha igen akk kérdezd meg hogy érezz e valamit még irántad.Vagy ami mostnaság szokás.:$ mondd az egyik barátnődnek hogy mondja el neki hogy még mindig szereted de ugy mintha nem tudnál róla :$ Én is így jöttem össze megint a fiúmmal.:)
2012. szept. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hát ne úgy hogy bökdösitek egymást, és ne facebookon keresztül, ha egy suliba jártok akkor rohadt jó alkalmaid vannak beszélgetni vele. Szal csak személyesen mindent :D ha nem akarod hogy bnők meg ilyen kis pletykások azonnal nyomják tovább a dróton hogy ti jujjj beszélgettek, akkor csak simán beszélj meg vele egy találkozót, hogy nincs-e kedve találkozni valamikor.

Amikor dumáltok akkor néha nyúlj hozzá (na nem ott, csak így kezen meg ilyenek)

légy vele kedves, kezeld úgy mint egy jó pasit, de pl eztz kapásból el is mondhatod neki, kérdezgesd a bnőkről, milyen tipusú csajok jönnek be neki, tereld magadra a témát de NE feltünően, csak így érzékkel hogy megtudd hogy álltok. pirulj el ha valami kedveset mond rád, süssed le a szemed, mintha szeretnéd, vágod? elég egyértelmű jelei vannak ha valaki szereti a másikat, ezeket nem tudja letagadni az ember, ha személyesen dumálsz vele, úgy is lebuktatod magad.

De szal jah, ezek így segítenek.

Sok sikert.

2012. szept. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!