Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Ha láttok egy helyes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha láttok egy helyes pasit, odamertek menni hozzá? Vagy legalább felhívjátok magatokra a figyelmet? Vagy ugyanúgy tököltök, mint mi pasik? Mondván:"á ennek tuti nemjövök be, túl jó hozzám"stb stb.

Figyelt kérdés
2012. szept. 11. 05:36
 1/8 anonim ***** válasza:
65%
Nehogy már egy lány menjen oda egy pasihoz! Én biztos nem mennék. Olyan pasi nem is kéne, amelyik ennyire alamuszi.
2012. szept. 11. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Jó persze,de Én egy adott szituációra gondolok,pl.amikor Te látod őt,de nemfigyel rád,és vélhetően nem is fog rádfigyelni,mert mással van éppen elfoglalva..

Tehát ha nem csinálsz valamit,akkor az életbe nemlátod többet...

2012. szept. 11. 06:49
 3/8 anonim ***** válasza:

Olyan még nem volt, hogy valaki annyira megtetsszen elsőre, hogy ezen bánkódnék később, hogy a fenébe, miért nem vett észre.

Tuti, hogy nem mennék oda, de ha mégis egy idő után felém nézne, akkor ránéznék, esetleg rámosolyognék (bár, nem nagyon, csak picit :D)

És ennyi elég is szokott lenni, ettől már sokan oda mernek jönni.

2012. szept. 11. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
25%

Még jó, hogy a csaj lépjen.


A mosolygosás nem elég. Sok csaj avval jön, hogy csak kedvességből mosolygót...


Jobban ki kell mutatni az ilyesmit

2012. szept. 11. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
62%
Mert a lanyok gonoszak. Nem mennek oda es csak kedvessegbol mosolyognak. Aztan ha a fiu ezt a ketertelmu dolgot maskenz fogja fel, akkor meg fel vannak a csajok haborodva. Ha meg nem lép a pasi akkor egy utolso luzernek hiszik. Ebbol nem lehet jol kijonni.
2012. szept. 11. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Néha kicsit úgy érzem, a legtöbben túlspirázzák/túlmisztifikálják ezt a témát.


Ismeretlenhez csak úgy nem megyek oda. Ha egy helyen dolgozunk, egy társaságban vagyunk, vagy van valami hasonló kapocs, akkor nem nagyon szoktam fennakadni ezen, simán odamegyek beszélgetni. Ennek ellenére, nem illegetem magam, vagy bármi hasonló, csak úgy viselkedek vele, mint akit meg akarok ismerni, mert ez így is van. Ha a beszélgetés után akar, akkor majd keres magától. Ez általában be is jött =)


Szóval szerintem: elég csak a kommunikációt megnyitni a nőnek, ha valaki szimpatikus, nem kell nyomulni, vagy produkálnia magát, mert az tényleg visszataszító. Viszont nem kell átesni a ló túloldalára sem, hogy "miért én kezdeményezzek beszélgetést? Én vagyok a nő, találja ki, mit akarok..." mert ez szintén elég primitív viselkedés.

Én ennek fényében szoktam cselekedni, és az esetek 90%-ban bejön, noha van, hogy éveken keresztül beszélgetek valakivel, mielőtt kiderülne, hogy vonzódunk egymáshoz (borzalmas mellékhatás: megismerni valakit, mielőtt közelebb kerülnénk =D ).

2012. szept. 11. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszi kedves utolsó,egyetértek!

Itt mindenki kisarkítja a dolgokat valóban,általában az emberek sajnos el sem tudják képzelni,hogy pusztán szimpátia-alapon menjünk oda a másikhoz,azonnal az ősi szakmára asszociálnak...

Viszont te is elegánsan körbejártad a kérdést:)

Nem munkahely,nem házibuli,hanem mondjuk egy villamosmegálló.Aholis van kábé 3 perced,hogy cselekedj,vagy ne...


Köszi mindenkinek,megy a zöld.

2012. szept. 11. 18:11
 8/8 eperke77 válasza:
nem tom én az a tipus voltam ha megláttam egy helyes fiút ak rögtön elmentem .. de megváltoztam és már merek odamenni hozzájuk sztem te is nyugodtan menj oda hozzá ha a barátaival van ak már más a helyzet .
2012. nov. 30. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!