Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek is vicc, ami...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is vicc, ami manapság megy, hogy még egy túlsúlyos, kövér lánynak is hamarabb lehet helyes pasija, mint egy átlagos vagy csúnya fiúnak vonzó barátnője?

Figyelt kérdés
Nem sértésből írtam a túlsúlyos lányokat, de mégis ők a legkevésbé vonzóak a lányok között, ahogy én alacsony, vékony fiúként is annak számítok.

2012. szept. 9. 14:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

.... már megint egy ilyen kérdés.

Ez van.Nőlj ki ebből.Keress egy normális átlagos lányt.aki szeret.

2012. szept. 9. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Neked szerintem a legkisebb bajod hogy alacsony vékony és csúnya vagy..


Sajnálod magad, ilyen hülyeségeken agyalsz, ahelyett hogy nekikezdenél edzeni, új frizurát/stílust kreálni, és pozitívan gondolkodni :) Na meg talán esélyt adni a nem bomba csajoknak, hanem keress a saját szinteden...

2012. szept. 9. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Láttam én már pocok mellett tigrist... :D Ez agyban dől el... Egyébként is a nők döntenek, náluk van minden p...na. :D
2012. szept. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem vicc. Duci lányból kétféle van: a rosszindulatú megkeseredett és a jó fej, társaság lelke. Utóbbi talál pasit, igen, attól még, hogy valaki kövér, lehet ápolt, jó megjelenésű.

Ha nincs személyiséged, és a külsőd se elég jó a csajozáshoz, tényleg kezdj magaddal valamit, ahelyett, hogy magad alá helyeznéd a túlsúlyos lányokat.

2012. szept. 9. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

nem vicc, mert a tálsúlyos lefogyhat, de te örökre kertitörpe maradsz :D:D:D

a túlsúlyos nők meg igenis sok férfi számára vonzóak, de a hozzád hasonló zsebpiszkok nem érdekelnek egy nőt sem XD

2012. szept. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Szerintem ez hülyeség.. nekik kb ugyanannyira esélytelen :/
2012. szept. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkinek más a vonzó. Lehet hogy neked éppenséggel a túlsúlyosak a legkevésbé vonzóak, de szerintem köztük is vannak nagyon szépek, nőiesek.

Most ne azokra gondolj akik nem tudnak az alakjukhoz öltözni és kiteszik azt is amit nem kéne és el vannak ájulva maguktól.

És ahogy nézem, nem az a fontos hogy ki hány kiló valaki vagy milyen magas, hanem hogy társasági legyen, tudja hogy mi áll jól neki, legyen pozitív kisugárzása és jó humora.

Ismerek olyat aki fiúként elég túlsúlyos, szemüveges és hogy is mondjam, nem túl ápolt :D De olyan szövege és kisugárzása van hogy nem egy nádszálvékony menőcsajjal járt már, olyanokkal akik amúgy bármelyik menőcsávót megkaphatnák :D

És a társasági, alacsony, vékony fiúknak is van barátnőjük. Nem lehet hogy félénk vagy?

És ha zavarna hogy egy lány magasabb, ne aggódj, van elég alacsony lány a világon. :)

2012. szept. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

ma 14:42


Én nem sértegettem senkit, de te engem igen, szánalmas vagy, hogy ettől jobbnak érzed magadat.

2012. szept. 9. 15:14
 9/16 anonim ***** válasza:
51%

nem jobbnak érzi magát, hanem jobban, és ettől szánalmas a 14:42-es


egyébként ez a gyakorlatban nem így van

ez kifürkészhetetlen

2012. szept. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
nem sértegettél senkit kérdező, csak éppen az összes túlsúlyos nőt lehelyezted a ranglétra aljára, mint valami selejtet... ezért sértegettelek én is téged, semmi másért...
2012. szept. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!