Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol ismerkedtek kifejezetten ti?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol ismerkedtek kifejezetten ti?

Figyelt kérdés

Üdvözletem mindenkinek!

Arra szeretnék választ kapni, hogy a visszahúzódó, 17-18-19 éves lányok hol ismerkednek? Alapvetés, hogy az ember társas lény, és maga mellé szeretne találni egy olyan illetőt, aki szereti, a tenyerén hordozza, mellette áll mindenben, ugyanakkor senki sem rendeli magát teljesen alá a másiknak. Ezt azért írtam, mert bizton állítom, hogy a visszafogott, csöndesebb lányok is nagyon vágynak a szeretetre, de ezt hol szerzik meg maguknak? Nem hinném, hogy ezek az illetők buliban ismerkednének, a könyvtár szerintem meg a másik véglet.

Én egy 20 éves hasonlóan visszafogott srác vagyok, buliba nagyon ritkán járok el, de egyszerűen nincs ötletem hol bujkálnak a hasonló lányok. Ők is a gép előtt ülnek, és sopánkodnak? Utcán, meg csak úgy spontán szerintem egy ilyen jellemű embernek rettenetesen nehézkes az ismerkedés.


Megkérlek benneteket, hogy a nem idevaló kommenteket, és a "hé kiscsávó, ne itt hisztizzél" típusú hozzászólásoktól kíméljetek meg bennünket! A témát komolyan vevő illetők válaszát várom.


Köszönöm!


2012. szept. 12. 16:50
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Ők sehol,várj még 2-3 évet.A legvisszahúzódóbbakat meg valószínű mások fogják összehozni,például szülő vagy barátnő.
2012. szept. 12. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Pacsi, tesó! Visszahúzód, félénk, aranyosnak tartott fiú vagyok és sok lány megnézett már, szoktam szemezni is buszon például lányokkal, de nem merek kezdeményezni, én mindig is rondának tartottam magamat, pedig volt, hogy előtte mondta két csaj buszon, hogy aranyos vagyok és folyton bámultak meg rólam beszéltek. Ezért nem volt még barátnőm sosem, nem tudom hol tudnék megismerkedni lányokkal, akiknek bejövök. :/
2012. szept. 12. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

hogy a visszahúzódó, 17-18-19 éves lányok hol ismerkednek?


Sehol nem ismerkednek mert ez a definiciója a visszahúzódnak. Végzik a napi rutint,amíg valaki le nem szólítja őket a tömegközön.

2012. szept. 15. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Utolsónak igaza van. 18 éves vagyok, és sehol nem ismerkedek, pont azért, mert visszahúzódó vagyok.

És rengeteg ilyen lányt ismerek még, az ő véleményüket is tudom erről a témáról. Nekünk egyszerűen fura a bárhol való ismerkedés. Bulizni nem járunk, nem a mi világunk, könyvtárba sem (amúgy nem tudom, honnan jött az, hogy a visszahúzódó lányok mind könyvtárba járnak). Inkább sétálgatunk a városban, leülünk, beszélgetünk, vagy otthon vagyunk. Nekünk így jó.

2012. szept. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Én vártam a csodára évekig...végül itt gyk-n találtam meg :) 21/L
2012. szept. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 Gyakori Ferenc ***** válasza:
100%
Utolsó, jujj de jó neked :) Jó lenne ha az én "ölembe" is pottyanna itt egy lány :)
2012. szept. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Nos, akkor leírom, hogy én, közhelyeken ismerkedő 22 éves srácként hogy tapasztalom... A visszahúzódó lányok nem mindig könnyű esetek. Nem szeretnek kimozdulni, csak iskolába, munkahelyre, templomba mennek. Ha kifejezetten leszólítod őket valahol, akkor jó eséllyel megijednek és ezért taszítóvá válnak. Pedig lehet, hogy nagyon szeretnének valakit, de félnek. Tapasztalatom szerint őket óvatosan ki kell kaparni a korlátaik közül. Sokan el is várják, hogy te csinálj meg helyettük mindent az ismerkedésben. Mondjuk így nagy eséllyel te fogod irányítani a kapcsolatot.
2012. okt. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Én bárhol szívesen ismeredem,élőben lenne a legjobb,csak ott senki sem igazán kezdeményezni.(vagy ronda vagyok:)

17L

2012. okt. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Lányok, menjetek sportolni, az a jó hely, én is imádom,ha sok szép rendes lány van a teremben. Ott nincsenek moslék drogos, iszákos ágrólszakadt jószágok, és ti is klasszabbak lesztek. Könyvtárba csak unalmas sznob majmokat lehet felszedni, szórakozóhelyeken meg rózsaszínfelsős égnekálló hajú füllbevalós homárokat, akik tele vannak nyomva droggal, aztán jól megvernek, megerőszakolnak benneteket egy kéretlen negyedórában.
2012. okt. 23. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Szinhaz! Ha ertelmes lanyt keresel akkor ne diszkoban kutakodj. Sokan szeretik a jo szindarabokat, raadasul penzugyileg is jobban kijossz mint 1 lereszegedesbol.
2012. okt. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!