Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Létezik olyan társkereső ami...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan társkereső ami kifejezetten különcök számára van?

Figyelt kérdés
Nincs velem nagy gáz (nem vagyok se csúnya, se szellemi fogyi), mások nem is látják rajtam...de eléggé antiszociális vagyok, nincsenek közeli barátaim, fura gondolkodású vagyok, és alapból magamnakvaló (csak 1 embert akarnék közel engedni..max)...stb...és egy másik "kívülállót" tudok csak hosszabb távra elkezelni magam mellé... Szóval ha tudnátok ilyeneknek társkeresőt megköszönném :) 20/f
2012. júl. 28. 15:57
 1/5 anonim ***** válasza:

Mindenki különcnek hiszi magát, mert a TV-ben azt csapatják, hogy az a normális, ha kibeszéled mindenki és a saját magánéletedet is és fűnek-fának siránkozol a bajaidon. Szerintem normális társkeresőn is találhatsz olyat, aki neked különleges lehet. Mondjuk ahhoz elég nagy mázli kell, hogy neten ilyenre bukkanj.


18/L

2012. júl. 28. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
jaja, vágom :) de én tényleg különc vagyok az átlaghoz képest is :)
2012. júl. 28. 16:57
 3/5 anonim válasza:
Szerintem a hobbidnak, érdeklődési körödnek megfelelő helyeken próbálj ismerkedni, pl fórumokon. Én is ilyen "különc" vagyok (INFP személyiségtípus), és pl zenei és filmes fórumokon már sikerült ismerkednem, igaz, csak nagyon jó barátok lettünk, de már ez is sokat jelent. :)
2012. aug. 2. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tök sz*r különcnek lenni, én már csak tudom. Mi egyedül maradunk...
2012. aug. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
hát jah :/ mondjuk mindig van valami szerelmi ügyem, csak ált rosszul sül el :/
2012. aug. 5. 19:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!