Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Ti hogy viselkedtek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti hogy viselkedtek egy olyan fiúnak a társaságában, aki bejön nektek? Mik a jelei annak, hogy tetszik?

Figyelt kérdés
Nem általánosságban gondoltam a kérdést, mert ugye mindenkinek mást, itt inkább mindenkinek az egyéni aspektusára lennék kíváncsi.

2012. szept. 12. 20:12
 1/4 anonim ***** válasza:
valaki beveri a hátát, valaki bunkó, valaki röhög, és valaki kerüli a szemkontaktust!
2012. szept. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hebegés habogás, folytonos mosolygás, szemkontaktus felvétel, ledermedés... No és én sokszor nem azt mondom, amit valójában gondolok (mert olyankor stressz alá kerülök és nem akarok olyat mondani amiből lejön az hogy mennyire tetszik, mire azt érem el, hogy azt hiszik marhára nem érdekel engem a dolog).

Általában lefagyok.

2012. szept. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én általában először a szemkontaktust keresem, ha megvan, elveszem a teintetem, elfordítom a fejem, s mikor észlelem, hogy nem figyel, elpirulok és mosolygok.

De általában sokat mosolygunk, keressük a személyét, próbálunk közel lenni hozzá, csillog a lányok szeme, ha a kiszemeltjük rájuk néz, vagy csak ha a kiszemeltjükre néznek, lopva rájuk pillantanak...stb. :)

2012. szept. 13. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ha látok valakit aki bejön nekem, rögtön kihúzom magam. Keresem a szemkontaktus és folyamatosan mosolygok. Ha rám néz akkor rögtön elkapom a tekintetem és elkezdem a hajamat birizgálni. :D
2012. szept. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!