Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit gondoltok hogy élik meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok hogy élik meg azok a lányok a mindennapjaikat, akiknek nincs pasijuk, de szeretnének már?

Figyelt kérdés
2012. szept. 12. 21:52
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
ugyanúgy, mint a pasi akinek nincs bnője és szeretne...
2012. szept. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Sz@rul. Megol a magany es egyre remenytelenebbnek erzem a helyzetem.
2012. szept. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Azok rohannak a 22 éves debreceni fiatalemberhez
2012. szept. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ki az a 22 éves debreceni fiatalember? Egyébként nagy véletlen, mert Debrecenben tanulok jelenleg, szóval sokat vagyok a városban, sok szép lány van. :D
2012. szept. 12. 22:01
 5/9 anonim ***** válasza:

Az 1. és 2. válaszoló megadta a jó válaszokat.


Nincs is mit hozzáfűzni.

2012. szept. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Elég rossz. Én is vágyok egy srácra akivel találkozhatok sokszor és Vágyom rá hogy megöleljen és stb... :/ Már volt kapcsolatom. De az már a múlté. Csak remélni tudom h, egyszer megint eljön egy személy aki betölti az űrt.. Nagyából ennyi... 16/L
2012. szept. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A "debreceni 22 éves srác"--ról legendák terjednek itt a GYk-n. Ő a forever alonok vezetője :/ :D
2012. szept. 12. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Sokszor nagyon rossz!Magányos vagyok. Mindig is sz*r kapcsolataim voltam, mindig hiányzott valamelyik alapvető tulajdonság,viselkedés,ami kellett volna a boldogsághoz.Úgyhogy most már inkább vagyok teljesen egyedül. Volt egy rövidke kapcsolatom,már ha lehet annak nevezni,őt nagyon megkedveltem, de aztán ő is olyan volt mint a többi.Eltűnt a pics*ba és hetekkel később felkeres, valami hülye kifogással. Nyomik és gyávák. Aztán próbálom hitegetni magam, hogy olyan, amilyet szeretnék(egy IGAZI FÉRFIT) és akit elképzelek úgysem létezik szóval nyugtatom magam, hogy ez van.
2012. szept. 13. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
ja az lemaradt, hogy :nemrég volt egy rövidke kapcsolatom
2012. szept. 13. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!