Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért mondták azt, hogyha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondták azt, hogyha Páwának öltöznék, akkor sok lánynál sikeres lehetnék? Tényleg ilyen sokat számít az öltözék?

Figyelt kérdés
Nem is egy lány szerint én épp az a fiú típus vagyok, aki Páwának való és, ha úgy öltöznék tuti sikereim lehetnének a lányoknál, mert jó alapanyag vagyok alkatra (alacsony, gizda) és pofira. Szerintem ronda vagyok, de mindegy, mert egyszer kipróbáltam kicsiben a a Páwa stílust és egyből két csaj kiszúrt buszon, haverom szólt igazából, de úgy tűnt az egyiknek nagyon bejöttem. Igazából nem merek ilyen ruhákat hordani, töbnyire egyszerűen öltözködöm, de most újra elgondolkoztam, hogy talán nem csak egy-két páwa ruhakéne, hanem több is és akkor talán végre sok lány jelezné, hogy bejövökneki és megnőne az önbizalmam, aztán talán végre kezdeményezni is mernék lányoknál.

2012. szept. 13. 22:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Számít az öltözködés is de semmit sem ér ha ronda a fejed
2012. szept. 13. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Neeeee rontsd el magad ilyennel!!! Undorítóak az ilyen fiúk... Egyébként az ilyen stílusú fiúknak csak a ribik járnak, nem lesz soha normális barátnőd, aki komolyan gondolná. És elterjed majd ez a lányismerőseid között, a normálisak meg kikerülik az ilyet. Lehet, hogy hülyeség amit leírtam, de akkor se próbáld ezt ki!! Férfi kell az igazi nőknek, nem "páwa"fiúcskák!
2012. szept. 13. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az egy dolog hogy itt a gyakorikérdéseken vannak olyan nők akiknek nem jönnek be a páwa fiúk de a valóság másként fest,főleg 18 éves lányok körében
2012. szept. 13. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
*akarom mondani 18 éven aluli lányok körében
2012. szept. 13. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az a lebeszélő, hosszú kommentező én voltam és 17 éves vagyok.. nem tudom, hogy hányadik voltam és mikor írtam, nincs kedvem már visszamenni és megnézni. :D Azok a lányoknak egyébként elment a józan eszük.
2012. szept. 13. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
14-20 éves csitriknek számít milyen majomnak öltözöl (emo,langyi,páwa) majd kinövik
2012. szept. 14. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!