Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi a véleményetek a netes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a netes társkeresésről?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre, azok az ismerőseim, akiket mentálisan teljesen egészségesnek, szociálisnak tartok, soha nem ismerkednek neten, mindig lesz párjuk a való életből, baráti társaságból.

Szóval mindenkinek van egy kis "defektje", aki neten ismerkedik, vagy ez nem attól függ?

(én nem vok szociális, ezért ismerkedtem neten, szal nekem is van)

Aki keresett már így társat, nem érzi, hogy nincs ez így rendjén, mert mások simán találnak élőben vkit? (én igen)

És nem érzi kevesebbnek magát hozzájuk képest? (én igen)


2009. júl. 30. 19:52
 1/8 anonim ***** válasza:

Az a véleményem hogy teljesen olyan mint a normális.

Én is így neten futottam össze a barátnőmmel.


Egyébként rosszul gondolod, nem mindenkinek van defektje aki neten ismerkedik hanem általánosságban mindenkinek.


Nem érzem magamat kevesebbnek, egyszerűen nekem erre volt időm... és egyébként sem vagyok az a bulizós típus.

Egyébként is hülyékkel és rendesekkel is meg lehet ismerkedni neten is, ugyanúgy mint a való életben...

2009. júl. 30. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%

hát neked van defekted hogy itt teszel fel kérdéseket. én is hülye vagyok, hogy ide írok, de függő lettem.


te neked vlmi bajod van:

"És nem érzi kevesebbnek magát hozzájuk képest? (én igen)"

ja igen beképzelt hülye p.csa lehetsz. a párodon kívül, amit lehet hogy nem is te találtál, hanem ő téged. miért nézed le az embereket. azt hiszed tökéletes vagy?



"Aki keresett már így társat, nem érzi, hogy nincs ez így rendjén, mert mások simán találnak élőben vkit? (én igen) "

embert ölni rendjén van??? a mai világban nincs semmi se "rendjén". vagy discoban bedrogoztattva csajokat d.gni rendjén van???

2009. júl. 30. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

most miért reagáltál így?

én is neten ismerkedtem, és az volt az érzésem, hogy ez így nem jó, mert másoknak sikerül élőben is, nekem meg nem, ezért kevesebbnek is éreztem magam másoknál.

ezért vagyok beképzelt?

2009. júl. 30. 20:23
 4/8 anonim ***** válasza:
sztem a neten a társkereső oldalakon a csajok többsége olyan nagy igényű hogy az nem igaz én a neten még nem szereztem bnőt
2009. júl. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
sztem teljesen normális, csak annyi kockázat van azér benne hogy nem ismered rendesen a másikat. nekem például 2 ilyen netröl megismert kacsolatom volt, az egyikkel másfél honap után szakitottunk mer 3 hete nemvolt hajlando felémnézni se, és mindig nekem kellett hozzá átmennem. a 2dik kapcsolatommal 1cer taliztunk utána a következö talin össze is jöttünk azota vele vagyok már 7 hónapja és nagyonimádom♥:D 16 / L
2009. júl. 31. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

én is neten ismertem meg a barátomat. augusztusban lesz 1 éve, h együtt vagyunk :) tökéletes a kapcsolatunk,ennél jobb nem is lehetne, nagyon imádjuk egymást. nagyon szerencsésnek érzem magam, h megtaláltam a nagy Őt:)

és különben is, miért lenne jobb egy buliban megismerkedni dülőngélő részeg, vagy befüvezett pasikkal ?sztem EZ nincs rendjén.

2009. júl. 31. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

én volt, hogy szakítás után felregisztráltam társkeresőre, miért ne alapon. addig minden páromat "élőben" találtam, és volt akivel elég keményem megszívtam.


egyébként meg szerintem semmi kivetnivaló nincs benne, van olyan ismerősöm akit bár így ismertem meg, és nem lett belőle kapcsolat egy nagyon jó barátot találtam meg benne, mai napig tartjuk a kapcsolatot, sőt már az újdonsült barátnőjét is bemutatta nekem, és kérdezte a véleményemet róla! :) a mostani párom, meg szintén ilyen társkeresős mókából jött ki. egyenlőre úgy tűnik, hogy minden klappol, persze a problémák később derülnek ki, de jelenleg nagyon örülök neki, hogy van nekem ^^

2009. júl. 31. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Igazad van. sajnos én is ezt tapasztaltam. Én csini vagyok csak otthonülő, így pasit fogni nem tudok. Gondoltam, én is kipróbáloma társkeresőt. Hát kifogtam egy fura embert, aki 10 évet letagadott és csak kiszeretett volna használni... és még egy csomó ilyen szexcentrikus, aberrált, extraronda...stb. pasik vannak.

Én már rájöttem, hogy egyszerűbb a környezetedből megtalálni amegfelelő partnert.

Van akinek szerencséje van, a jó pasi (akit választanánk is a környezetből) az 3-4 hónapon belül, max- fél éven belül el is kel. Kivéve, ha a pasi álomnő után kajtat.

Szerintem tele van ilyen bizonytalan emberrel is.

De 10-15 %-ban jókat is találsz, csak ugye nem ismered az illetőt, tehát elég macerás ez.

2009. aug. 1. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!