Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Próbálkozzak tovább? (bővebben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Próbálkozzak tovább? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Elsősorban lányok válaszára lennék kíváncsi.

Úgy két hete megismerkedtem egy lánnyal, azóta többször is beszélgettem vele, bókoltam neki meg miegymás, sőt még kocsival is hazavittem egyszer pedig nem is esik útba. Tegnap elhívtam volna kávézni, vagy fagyizni stb. de azt mondta, hogy van barátja. Utánna jártam és nem hazudott pár hónapja tényleg jár egy sráccal.

Az a helyzet, hogy tényleg nagyon tetszik (talán már több is ennél), de nem tudom, hogy így próbálkozzak- e tovább nála.


2012. szept. 14. 17:16
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja, mindketten 18 évesek vagyunk.
2012. szept. 14. 17:18
 2/5 anonim ***** válasza:
igen szépfiú próbálkozz tovább. ne add fel.
2012. szept. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha ennek ellenére a barátját választja szerintem add fel. Mégha szét is szeded őket, lehet visszatáncol egy idő után, és meggyűlöl.
2012. szept. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor nem hagyom annyiban a dolgot. ;D
2012. szept. 14. 17:30
 5/5 TOMAtm ***** válasza:
hát ...próbálkozásba nem halt még bele senki,de ezek után nagyon ne ess bele a csajba,mert lehet h csak egy jókora csalódás fog érni.
2012. szept. 14. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!