Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerelmes vagyok egy nálam 1...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy nálam 1 évvel fiatalabb fiúba, de nem tudom, hogy elmondjam e neki?

Figyelt kérdés

Már 2 éve tetszik egy fiú, de nem merem elmondani neki. Nálam 1 évvel fiatalabb, én 14 vagyok, ő 15. Jó barátok vagyunk, és félek, hogy ha megtudja, hogy szerelmes vagyok belé, és kiderül, hogy ő nem szeret viszont, tönkre mehet a barátságunk. Mit tegyek? És ha elmondom, akkor hogyan csináljam?

15/L


2012. szept. 15. 09:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
nemtudom
2012. szept. 15. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
mond el neki.. nem hiszem hogy vissza fog utasítani ..
2012. szept. 15. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 gelazso ***** válasza:

elhívni fagyizni vagy moziba. nyugodtan komolyra váltani és megkérdezni hogy szerinte ártana-e egy barátságnak ha a lány szerelembe esne( feltételes módban)

aztán megy az majd...

2012. szept. 15. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Egy kis elírásod volt: most ki mennyi? A 2. mondatban az van, hogy 1 évvel FIATALABB, én 14, ő 15, de aláírásban 15 van, akkor most ki mennyi?
2012. szept. 15. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
ja igen, bocsi! én 15, és ő 14! :D
2012. szept. 15. 12:22
 6/11 asdasd1125 ***** válasza:
Szerintem úgy jobb lenne hogy te 15 ő 16 vagy 17 mert a lányok (mint tudjuk) 'érettebbek' a fiúknál! Próbáld meg,de nemhiszem hogy működni fog. :/
2012. szept. 15. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Most már elhatároztam hogy megpróbálom, de nem tudom, hogyan csináljam4 Ötletek, :S
2012. szept. 17. 18:16
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan megpróbálhatod, nem minden lány érettebb típusú.Szerintem teljesen normális ha egy egy évvel fiatalabb tetszik neked.Szerintem próbáld meg ha elutasít akkor egy tapló, külömben rengeteg fiúnak van idősebb barátnője.
2012. szept. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Nem is értem, hogy ehhez hasonló kérdésekhez, miért írjátok mindig azt, hogy "valld be" vagy "kezdeményezz" szerintem nagyon nem a lánynak kéne kezdeményezni. Én is voltam már így. Nagyon tetszett egy haverom, és bevallottam neki, mert én mindig elhamarkodott döntéseket hozok. És visszautasított, és azóta mindig zavarban vagyok amikor találkozunk...:/ úgy hogy bocsi, nem akartalak elkedvetleníteni, de nem mindig mennek simán a dolgok, és nem akarom, h pofára ess. Ha mindenképp el akarod mondani neki (szurkolok, amúgy ;) ) akkor hívd félre a suliban, vagy hívd el fagyizni, moziba. Ne úgy viselkedj vele, mint a haveroddal, és mikor már ellaposodott a hangulat (ha benne vagytok egy beszélgetésben, akkor semmiképp) kezd el mondani, hogy mennyire jó barátok vagytok, meg mennyire jófejnek tartod, meg ilyenek, és utána mondd, hogy te többet szeretnél barátságnál. Szerintem írd le, tervezd meg, hogy mit fogsz mondani. Semmiképp ne dobd csak így bele a beszélgetésbe h "szeretlek". De, nem lesz nagy gáz, mert max, ha nem fogtok járni, akkor is haverok maradtok. Úgy hogy hajrá!
2012. szept. 17. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi Akkor még gondolkozom...:DD
2012. szept. 18. 07:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!