Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Én egy 15/F vagyok. Van egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én egy 15/F vagyok. Van egy lány akibe nagyon szerelmes vagyok. (Nálam egy évvel fiatalabb) Eddig ahányszor megkérdeztem tőle (udvariasan) h járna e velem? . Akkor mindig azt írta, h nem tudja:S Mért van ez? :O

Figyelt kérdés
De már olyan tanácsokat is kaptam, hogy CSÓKOLJAM meg, ha ö is akarja és akkor minden kiderül. Elvileg semmit nem veszíthetek?
2009. jan. 2. 05:01
1 2
 1/17 anonim válasza:
87%
Szerintem ne csókold meg! várd meg mg közel enged magához és egyre jobban és jobban aztán egyszer valami lesz és van veszíteni valód ha elsieted ROLI Zénó voltam!
2009. jan. 2. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
75%

Üdv.

A csókot mindenképpen kerüld el...

Ha többször elutasított... én nem sok esélyt látok a győzelemre...

de van még remény!

Beszélgess vele sokat... hagyd h megnyíljon előtted... aztán egyszer, amikor kettesben vagytok ésmár megvan az a kellemes hangulat... akkor újra udvariasan megkérdezed... esetleg utána jöhet egy csók ... de kizárólag ha elpirult ( ezcsak vicc volt )

Sok szerencsét kívánok neked!

Aiwa

2009. jan. 2. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi válaszokat...=)
2009. jan. 2. 05:23
 4/17 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem azért válaszolja azt, h nem tudom mert nem varázsoltad el eléggé. Lehet tetszenél neki, azért nem utasít el egyből, vagy csak nem mer... Sokszor én is azt érzem, hogy tényleg nem tudom. Csak egy kevés hiányzik az igenhez, de hiába várok nem adja meg a srác. Legyél vele kedves, barátkozz vele, hívd el moziba vagy bármi. Mosolyogj rá sokat, legyél vele nagyon udvarias kedves. Néha dicsérd is meg a haját, a ruháját, a mosolyát, a sminkjét esetleg. Ha csak odavágod neki, hogy "járunk wazze? :DD" az nem túl nyerő. Szerintem már csak egy kevés hiányzik ahhoz, hogy igent mondjon úgyh törd egy kicsit magad ha akarod őt.

Nálunk is sokszor mondták azt, hogy kapd le majd kiderül minden. Nem tudom, de én 100ból 99 pasit úgy vágnék pofán ököllel, hogy eltörne az orra... ha pl mennék a suliban könyvekkel a kezemben a lépcsőn és egyszer csak rám ugrana. Uhh lépcsőn le is lehet lökni... szóval úgy ne próbáld meg :D

Sok sikert, és csak kedvesen "cukin" közeledj hozzá egyelőre.

2009. jan. 2. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.....Nagyon hasznos információkat adtál....És meg fogadom...Kedves Leszek Vele !!!!
2009. jan. 2. 05:31
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Örülök annak, amit most írtál :)) és tényleg sok sikert, remélem összejön minden.
2009. jan. 2. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Én is nagyon remélem =)
2009. jan. 2. 05:38
 8/17 anonim ***** válasza:
84%
15 évesen reggel 5kor ez a legnagyobb problémád lol:)
2009. jan. 2. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Hátt igen eddig én sem hittem volna h ennyire tudok valakit szeretni....:O =) de ez van ....nagyon sokat gondolok ráá =(
2009. jan. 2. 05:47
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Szegény... Megértelek, csak bátran:) Tudod, aki mer az nyer, legyél vele nagyon kedves, lepd meg valamivel, lehet az ajándék, mondjuk a csoki amit szeret, vagy valami kis apró figyelmesség, vagy csak egy meglepő dolog tőled, amit sosem gondolt volna... És az ilyen dolgokat élőben illik megkérdezni:) nézz a szemébe és mielőtt felteszed a kérdést, már látni fogod a választ a szemében...

Az a válaszoló voltam aki megkérdezte mit keresel itt ilyen korán:D

2009. jan. 2. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!