Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy ismerős csaj akivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy ismerős csaj akivel párszor munka után sétálgattunk a városban. Szerintetek lehet esélyem nála?

Figyelt kérdés

Párszor sétálgattunk, tök jól elvoltunk. Nem is gondoltam rá, hogy össze kéne jönni vele. Aztán mostmár, hogy nem fogunk együtt dolgozni rájöttem, hogy hiányzik.

Mivel nem tudom a telszámát így facebook-on írtam rá, hogy eljönne-e egy randira velem.

Annyit írt válasznak, hogy "Nem xd"

Ne foglalkozzak vele vagy mi legyen?

Régen legalább annyit mondtak a csajok, hogy bocs nem vagy az esetem vagy valami de mi ez már, hogy "nem xd"?

19/F, a csaj pedig 18/L


2012. szept. 15. 15:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Örülj h legalább ennyit írt, a legtöbb csaj még ennyire se méltat, ha nem nézel ki elég jól. Nem érdemes tovább foglalkoznod vele, ha elsőre nem kellesz egy csajnak, akkor később se fogsz.
2012. szept. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

mondjuk te is elég hivatalosan tetted fel a kérdést...

de a válasza elég egyértelmű volt, nem kell vele foglalkozni

2012. szept. 15. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!