Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Internetes közösségi oldalon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Internetes közösségi oldalon megismerkedtem egy sráccal. Találkozzak vele? (lent)

Figyelt kérdés

Nemrég estem túl egy fájdalmas szakításon (3 és fél évig voltunk együtt, hirtelen hagyott el, a mai napig nem tudom pontosan az okát), még nem teljesen emésztettem meg a dolgot. Nem hiszem, hogy akarnék még új kapcsolatot, nem tudok megbízni a pasikban. De nagyon jó ezzel a sráccal beszélgetni, meg persze hiányzik, hogy legyen mellettem valaki, aki átölel, szeretget stb.

Nem tudom mit tegyek, mert ő találkozni akar velem. Ha belemegyek akkor az már randi és biztos, hogy ő akar majd valamit. Nem akarom megbántani sem. Meg különben sem ismerem, csak internetről. Vagy próba szerencse?

Csak nem tudom, hogy készen állok-e újra egy randira...


2012. szept. 15. 17:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem találkozz vele :) Hátha utána már te is akarni fogsz tőle valamit :)
2012. szept. 15. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is. Nem "A Gazda feleséget keres" műsorba jelentkezel, ez csak egy kötetlen beszélgetés/séta/akármi. Még jót is fog Neked tenni, hogy egy kicsit elindulj az úton, a gödörből kifelé.
2012. szept. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Persze, talalkozz vele, de azert egy alltalad valasztott helyen (ovatossag rulz).

Ha van kb feluton koztetek egy varos amit mindketten ismertek, az sokat tud dobni a dolgon. (Es felesben viselitek az utikoltseget)Legroszabb esetben nem lesztek egymasnak szimpatikusok.


Ha gondolod, irok par tanacsot, hogy tudtok beszelgetni egy jot. En sok lannyal talalkoztam mar igy, bar legtobbszor nem randi celjabol.


20/F

2012. szept. 15. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A randiguru... ;)
2012. szept. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Dehogy randiguru... Meg csak az kene.


De eleg sok netes ismerosom van, akikkel mar talalkoztam.

Mint irtam is nem randi celjabol, de annyi tapasztalatom van, hogy keruljuk el az olyan "tipikus" gondokat, mint amikor 2 ember egyebkent szimpatikus meg minden, de valahogy vakvaganyra fut a beszelgetes, es csak neznek egymasra, es jon a kinos csond.


Ez nem, hogy egy barati talalkozot, de egy randit is haza tud vagni pl...

2012. szept. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem egy próbát megér. Én is neten ismertem meg a párom. kb. 1,5 hónappal azután, hogy vége lett egy igen hosszú kapcsolatomnak. Azt hittem hogy nem lesz semmi, mert nem állok még készen egy új kapcsolatra, de nem bántam meg. Azóta is nagyon jól megvagyunk. ^^
2012. szept. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Egyébkent fotó alapján nem épp az esetem, de legalább kicsit sem emlékeztet az exemre. Nagyon jól elbeszélgetünk neten. De félek,h nem lesz jó személyesen találkozni. Nem akarom elsietni. De ezt ő nem biztos,h meg fogja érteni. Próbálom húzni az időt,h kicsit jobban megismerjem. Hogy meg tudjak bizni benne...
2012. szept. 15. 20:18
 8/8 A kérdező kommentje:
kedves 20/F kommentelő!jó lenne, ha leirnád azt a pár jótanácsot amit említettél!előre is köszi
2012. szept. 15. 20:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!