Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek találkozzak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek találkozzak a sráccal? :$

Figyelt kérdés

A barátomat már elég régen (vagy egy hete)nem láttam mivel nyaralnak..most haza ugrottak 1-2 napra, és mindenképpen találkozni szeretne velem (meg én is vele), csak éppen az a bökkenő, hogy eléggé meg fáztam, amit az egy hét alatt már "kihevertem", de még mindig van egy elég csúnya herpeszem...szerintetek mit tegyek? mert hiába mondom neki, h nagyon undorító látványt nyújtok , ő azt mondja nem érdekli, látni akar..:"D viszont én meg nem akarom, h elhányja magát..na szóval mit tegyek? ti mit tennétek? vagy esetleg mivel kenjem a herpeszem, hogy hamar rendbe jöjjön?


Előre köszi a (normális) válaszokat!! :D


2012. aug. 15. 14:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Egy herpesz miatt nem akarsz vele találkozni 1 hét után? Engem aztán nem érdekelne a herpeszed!
2012. aug. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Jézusom, hány éves vagy? 13?
2012. aug. 15. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

De hol van az a herpesz?

Ha szájon akk max nem csőröztök...

2012. aug. 15. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 ASOT ***** válasza:

hát ez valóban gyerekes..


Találkozz vele te kis butus! Ne légy ostoba.

2012. aug. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

És mi lesz ha majd együtt élsz valakivel?

Bezárkózol a wcre amíg elmúlik egy pattanás?

2012. aug. 15. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha jól tudom, a herpeszre vannak gyógymódok,meg aztán gondolom nem érdekli a pasidat,hogy ha van ilyesmi bajod,ha szeret.
2012. aug. 15. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!