Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért lettek ilyen beképzeltek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lettek ilyen beképzeltek és nagyképűek a mai lányok?

Figyelt kérdés
Azt hiszik csak, mert szépek engem is irányíthatnak meg szolgának tarthatnak, de én nem vagyok ilyen csicska, mint a többi fiú és ez nem tetszik nekik és hisztiznek. Most mégis mitől süllyedtek ilyen szintre, már sehol sincs egy rendes, de szép lány?
2012. szept. 15. 20:53
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
Nem minden lány ilyen, de szerintem ezt te is tudod legbelül.
2012. szept. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
2012. szept. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
Mert a többi fiú a beképzelt lányok után fut.. lehet te is, csak közben itt panaszkodsz.
2012. szept. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
Én nem ilyen vagyok.. bár ha tudok valakit akkor az irányításom alatt tartok.. de az tetszik ha valaki nem ilyen ki meghunyászkodó és akkor kihívást látok benne ami szimpatikus :D
2012. szept. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:

Manapság mindenki megvan bolondulva nem csak a lányok.. hogy mitől meg mire fel azt én is szeretném tudni.

17/l

2012. szept. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
100%
Azért az ilyen tizenéves réteget néha úgy megkérdezném, hogy éltek-e már régen is, hisz akkora összehasonlítási alappal rendelkeznek, manapság ki mennyire bolondult meg :)
2012. szept. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 A kérdező kommentje:
Buszon is csak néztem, hogy a csaj mondta meg, hová üljenek, mondom mi a f@sz van már?! Amikor én megyek lánnyal ezt is én mondom meg és kész. Nehogy már a nő irányítson.
2012. szept. 15. 21:05
 8/40 anonim ***** válasza:
nameg az anyád pitsáját kedves kérdező!...
2012. szept. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:

7 Én nem akarok irányítani senkit, de általában én szoktam :) ez nem feltétel- engem pl. nem tudnál irányatani. Oda ülök a buszon, ahová akarok- ennyi :)

Ha nem tetszik a fiúnak, felőlem ülhet máshová ;D Nem zavar :)

2012. szept. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
100%
Sőt- felőlem le is szállhat. De nem szokott. :DD
2012. szept. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!