Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert van az, hogy altalaban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert van az, hogy altalaban azok a csajok oltoznek jol, baratsagosabbak, akik amugy is szepek, az olyan csajok, akik nem olyan szepek pedig nem oltoznek olyan jol es meg bekepzeltek is?

Figyelt kérdés
2012. júl. 13. 10:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
hat azert nem szepek, mert nem oltoznek szepen. Ritka az olyan no, akin a smink es a ruha nem segit.
2012. júl. 13. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
49%
a nem szep lanyok, tisztaban vannak azzal, hogy rajtuk sem a ruha, sem a smink nem segit. ezert befordultak es tavolsagtartok. amelyik pedig el van szallva magatol, azt hiszi, h szep.
2012. júl. 13. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Én a strapabíró és praktikus cuccokat szeretem, azt meg nem úgy tervezik, hogy felkeltse a figyelmet.


Bár sok szép lányra, ha kinyúlt pólót is adsz, abban is jól néz ki. :)

2012. júl. 13. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
a ruha tényleg sok csajon segit a smink szerintem nem...
2012. júl. 13. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
38%
A 3. válaszadónak! Én egy 30 éves nő vagyok, de kivagyok azoktól a lányoktól, nőktől akik csak a kényelemre meg a strapabírásra mennek. Akik ilyen hegymászó saruban, meg Decás bakancsban, meg polár pulcsiban nyomják mert az kényelmes... Agyrém... Én százszor inkább felveszek valamit, ami kényelmetlen de ütős, jól néz ki és csak én tudom, hogy közben kényelmetlen. A másik meg, hogy egész egyszerűen vannak nők, lányok akiknek nincs ízlésük és van akiknek nagyon jó és iszonyat jól össze tudnak válogatni cuccokat... És ez nem is pénzkérdés... a cipő, a táska, az öv mindig menjen egymáshoz, valamint a színek passzoljanak, Mintás alsót sose veszek fel más mintájú felsőhöz, vagy fordítva. mintásat csak simához, vagy simát simához... de az már elég snassz... Minimum a színe legyen más, de Menjen a két szín egymáshoz... Most mondhatjátok, hogy itt osztom az észt, de annyi rossz ízlésű nő van, hogy az már vétek saját maguk ellen... Ez ugyanolyan bűn, mint gyerekszülés után kövérnek maradni... Nekem két gyermekem van egy 9 és egy 2 éves, de most is 50 kg vagyok mint előtte... És most is nagyon fontos számomra a külső, pedig 12 éves vagyok a férjemmel..
2012. júl. 13. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

És neked amúgy utolsó, mi közöd van hozzá, hogy más nők hogy öltözködnek? Elárulom, SEMMI. Mindenki vegyen fel olyan ruhát, amiben jól érzi magát, és NEKI tetszik, nem másnak.

Nekem a ruhatáram főként sima farmerokból, és egyszínű sima pólókból áll. Mégis folyton utánam fordulnak az utcán, és a párom is bolondul értem.

2012. júl. 13. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
50%

Utolsó előtti! Vannak dolgok, amivel egyet értek veled, de azért ne érezd úgy magad, mint egy követendő példát. Én magam is odafigyelek az öltözködésre, az alakomra, de nem tartom bűnnek, ha más nem. Mindenki öltözzön úgy, ahogy neki kényelmes, és sokkal fontosabb ,hogy szeresse magát olyannak, amilyen, minthogy fogyózzon mert kicsit ducibb.

Egyébként a táska-cipő-öv egyforma divat már rég nem érvényes, illetve lehet mintásat mintással párosítani, csak meg kell tanulni, mit hogyan és mivel.

Másrészt meg nem tudom, milyen magas vagy, de egy 50 kilós 30 éves nő szerintem nem lehet túl vonzó és nőies.

2012. júl. 13. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Én pl.nem sminkelem magam, de szeretek sportosan és dívatosan öltözni. Nem járok szoliba, de napbarnította a testem. Szeretem a csajos felsőket pl. mell alatt övvel, vagy kívágott dekoltázzsal vagy hátamnál keresztpántosakat...

Szeretem a tangapapucsokat (magassarkú cipőket nem)...

Hajamat kiengedve hordom, bár ha 40fok meleg van muszály összekötnöm mert nagyon meleg...

2012. júl. 13. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
8-as vagyok-ja és tanga bugyikat hordok mostanság-bár nem olyan kényelmes, de sztreccs nacikhoz nem jó a másik...
2012. júl. 13. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
30 éves létedre jó nagy gyökér vagy.Inkább felveszel kényelmetlen cipőt,csak azért hogy kur.vásan nézzél ki,hát szép,30 éves és anyuka létedre.Amúgy meg ki a f.asz kért divattanácsot,meg ki kérdezte hogy hogyan öltözöl ?
2012. júl. 31. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!