Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Volt már hokis pasitok? Édik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már hokis pasitok? Édik vagy nagyképűek? Durvák-e, mint a sportban? Vagy tudnak érzelgősek is lenni?

Figyelt kérdés
Nekem már volt dolgom hokissal... nagyon érdekelne kinek milyen élményei vannak hokis pasikkal? :D
2009. márc. 8. 11:27
 1/6 anonim ***** válasza:
53%
Hát pasim még nem volt, de "dolgom" nekem is volt :D Ráadásul nem is magyarokkal, még 2-3 éve jöttek városunkba Ifi bajnokságra, és minden gimiből toboroztak pár lányt "kísérőnek". Aztán mi vittük őket bulizgatni, várost megmutatni. Voltak köztük nagyképűek és bunkók, de akivel én összeismerkedtem, az rendes volt, bár a pályán se volt egy durva típus.
2009. márc. 8. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És hová valósiak voltak a pasik?:D
2009. márc. 8. 12:51
 3/6 anonim ***** válasza:
53%
Leuven.
2009. márc. 8. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
62%

en hokis pasi vagyok.

Rendesen, normalisan tudok viselkedni ugy ahogy tanitottak es ahogy megtanultam, tarsasagba be tudokk illeszkedni a nokkel jol banok a baratnom nekem azt mondja h a palyan olyan vagyok mint egy allat de az eletben mintegy szeliditett allat aki fel mindentol en ilyen vagyok lehet h masok maskepp vannak buszkek h ok hokiznak s feszegetik az izmokat de a palyan nagy nulla

2009. márc. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
67%

Szia! Én egy hokis csaj vagyok, és a hokis fiúk egyáltalán nem durvák:) ők is ugyanolyan fiúk mint a többiek, csak sztem vagányabbak, és jobban benne vannak minden hülyeségben :D volt olyan amikor egymás ellen volt edzőmeccsünk (külön egyeslüetbe jártunk) és nem volt durva, nem kent fel a palánkra XD ők is tudnak érzelgősek lenni de ezt általában nem mutatják a külvilág felé...a fiú csapattársaim is nagyon jó fejek, sőt még a felnőttek is ;) nekem csak jó dolgok jutnak eszembe... :)

15/L

2009. márc. 9. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
szerintem nem kell általánosírtani, ők is olyanok mint a többi pasi, lehet köztük ilyen is, olyan is...
2009. márc. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!