Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Megpróbáljak mégegyszer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megpróbáljak mégegyszer randizni vele?

Figyelt kérdés

Kb 2 éve ismerem a lányt, de már az első perctől tetszett, csak akkor még volt egy komoly kapcsolatom. Valamennyire flörtöltünk is ez idő alatt. Aztán szakítottunk a volt párommal és pár hónapra rá elhívtam, h találkozzunk, de sajnos nagyon bennem volt még az előző lány és nem tudtam randiként kezelni a helyzetet. Volt egy pár ilyen próbálkozás, de aztán hagytam az egészet. Pedig adott jeleket is és így utólag mondta a közös ismerősünknek,h eléggé elbénáztam a dolgot annak idején. Aztán lett neki barátja, nem is nagyon találkoztunk azóta, de nemrég szakítottak. Most nem tudom, h vágjak bele mégegyszer és hívjam el, vagy inkább ne próbálkozzak többet. Nem akarnék mégegyszer beégni elötte, bár szerintem megvan benne is az érdeklődés irántam.

Szerintetek, ha mégis találkozok vele, mondjam meg neki,h már régóta tetszik és szeretném ha lenne köztünk valami, vagy inkább had alakuljon magától?


2012. szept. 16. 11:27
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha valóban akarod a lányt, most már tényleg egyértelműen el kell mondani neki mindent . Nem veszítesz semmit, de ha meg nem próbálod meg .... szóval sztem igen, vágj bele megint, de ne keríts köríts, mondj el neki mindent amit itt leírtál !

Sok sikert !

2012. szept. 16. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!