Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megpróbáljak irni neki mégegys...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megpróbáljak irni neki mégegyszer? Érdemes hülyét csinálnom magamból?

Figyelt kérdés

Egy társkeresőn bökött rám egy lány, hogy lehet e következő lépés... akkor volt barátnőm, igy nem lehetett, persze megirtam neki, és azt válaszolta, hogy ő sem a párját keresi, mert nemrég lett vége egy hosszú kapcsolatának, de szeret embereket megismerni.

Röviddel az a kapcsolat végetért, igyhát megpróbáltam irni annak a lánynak, hogy megismerném... 2 hónapig nem válaszolt, és hát hirtelen felindulásból elküldtem: "oké, akkor ezt nem-nek veszem, bár megirhattad volna, mert énis tudtam neked válaszolni. Nembaj, sok sikert :)". Nem bunkón, csupán jelezni akartam, hogy nem várok rá.

Most szeretnék bocsánatot kérni ezért, érdemes? Hátha válaszol? Vagy lányok, ilyenkor már nem érdemes? Mit irjak neki?


2011. aug. 3. 21:43
 1/9 anonim ***** válasza:
swmmit ilyen hülyékkel nem kell törödni lesz neked jobb is
2011. aug. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Hát ha fent volt, és erre nem válaszolt, akkor már mindegy, mert nem akar semmit.

Szerintem nem voltál bunkó, jól tetted, hogy ezt megírtad neki, de ha akarna valamit, úgyis visszaírna.

19/L

2011. aug. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Sztem ha semmire sem reagál semmit .. vagyhogymondjam :D akkor nem érdemes :/
2011. aug. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem jól írtad, ez egyértelmű "nem" volt a részéről, és nem kell bocsánatot sem kérned, mivel nem sértetted meg semmivel. De választ ne várj, mert szerintem nem fog már írni, még ha ezer levelet is küldesz neki.


Bár, próbálkozni lehet, de ebben az esetben nem sok értelme van.

2011. aug. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Akkor kérj bocsánatot, ha van miért.
2011. aug. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Miért kellett neki írni?

Ezután meg aztán végképp ne írj többet.

2011. aug. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én már az előző levelet sem küldtem volna el..., egyértelmű volt, hogy nem akar semmit, nem kellett volna a tudtára adni, hogy felfogtad és a döntése valahol bánt!

most meg pláne ne írj neki, fölöslegesen ne csináljon az ember hülyét magából! :)

2011. aug. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
"21:52", jól tettem? Ez sérti a női egót? :) hát én szrul is érezném magam, ha valaki hónapok után is "elővett"
2011. aug. 4. 01:47
 9/9 A kérdező kommentje:
+ és nem reagálnék rá
2011. aug. 4. 01:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!