Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek mit tegyek? El...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tegyek? El hívjam randira? De hogy? Vagy hagyjam az egészet? (Hosszú tanácsot pls)

Figyelt kérdés
Van egy lány. Úgy kezdődött minden hogy egyszer bandáztunk. És sokan üvegeztünk. A "lánytól" megkérdezték hogy be jöttem e valaha már neki?" Ő azt felelte h igen. Én nekem meg fel se tűnt, eddig hogy egyáltalán be jövök e neki.. Majd rá 1hónapra elakartam neki mondani hogy tetszik, de nem mertem. Majd egyik osztálytársamat kértem meg aki jó barátnője, hogy írjon neki fb-n, meg is volt elmondta hogy bejövök neki stb.. De ő meg azt felelte erre hogy ő csak barátként tud rám tekinteni. Én írtam neki levelet matek órán, hogy miért nem jövök már be neked? Pedig 1hónapja kb üvegezésnél azt mondtad! Ő meg válaszolt így: Csak úgy. Már nem tetszel. Majd később voltunk osztálykiránduláson 3napra, ahol meghívtam egy fagyira, tök jó volt minden stb...De volt még1× üvegezés akkor megkérdezték hogy miért nem tetszek neki? Ő azt mondta: csak. Csaak úgy. Ő: azért mert sokszor bunkó. Be is vallom néha az voltam de utána változtattam is magamon. És nekem még mindig be jön. Nem tudom hogyan hívjam el randira stb.. Amúgy ez az egész üvegezéstől kezdve kirándulásig 3hónapon át tartott. + minden nap együtt megyünk haza jókat röhögcsélünk. Jó barátok vagyunk, de nem tudom eldönteni hogy ő most mit akar tőlem. Nagyon szeretnék vele össze jönni..

2012. szept. 16. 18:29
 1/1 anonim ***** válasza:

A történetedből úgy tűnik elég fiatalok vagytok, ezért én nem venném készpénznek, hogy már nem tetszel a lánynak főleg egy ilyen "csak úgy" érvelés mellett.

A helyedben nem keresnék több közvetítőt és nem szrakodnék tovább, hanem randira hívnám.


22N

2012. szept. 16. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!