Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Volt már, hogy valaki összejöt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már, hogy valaki összejött azzal a személlyel aki nagyon tetszett neki, de ugy hitte hogy számra ő elérhetetlen? :D

Figyelt kérdés

Nagyon tetszik egy fiú akit nem ismerek igazán (sajnos) de úgy érzem, hogy ő bárkit megkaphat mert kb ő a leghelyesebb fiú akit csak ismerek és nagyon aranyos:) nagyon sokan mondják, hogy szép vagyok (nem egóbol komolyan:D) de szerintem hozzá nem elég szép:D és itt az lenne a kérdés h akinek sikerült összejönnie álmai szerelmével az h érte el ezt?:) egy kis inspirácio nekem..:D

14/L



2012. szept. 17. 17:58
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem sikerült. A párom nagyon vonzó, sportos férfi. És jellemben is erősen veri az átlagot. Igazából nem történt semmi különös. Barátok voltunk, sokat voltunk együtt, néha csináltunk hülyeségeket. És minden előjel nélkül egyszer elhívott és megkérdezte egy hosszú séta után, hogy lennék-e a kedvese.


Azóta is együtt vagyunk.

23/L

2012. szept. 17. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Velem elég sokszor előfordult már. Igazság szerint eddig szinte mindenkit megkaptam, akit kinéztem magamnak, pedig nem tartom magam olyan hú, de szépnek, inkább olyan erős közép kategóriának. Ennek ellenére sokan látnak valamit bennem, valószínűleg a stílusom miatt.

Szóval én nem aggódnék a helyedben, inkább ismerkedj vele össze jobban!

Sok sikert!=)

22/n

2012. szept. 17. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a tanácsokat mind2töknek!:)))
2012. szept. 17. 18:33
 4/6 anonim ***** válasza:
nekem nem.. :D tudom mire gondolsz, a srac, akirol honapok, evek ota varakozol..na nekem eddig nem sikerult olyannal.
2012. szept. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
igen pontosan arra gondolok:DDdd azért probálkozom:) remélem sikerül de azért egyáltalán nem vagyok benne biztos h sikerül.
2012. szept. 17. 21:19
 6/6 anonim válasza:
nekem nem... EDDIG! _:D:D és itt a hangsúly, nem érdekel, de valahogy, muszáj meg szereznem, nem nem vagyok ilyen h.lye rámenős p.csa, de érzem, hogy mellette lennem... majd összejön mind2-nek és össze fogunk képzeletben pacsizni akkor, majd meglátod:))
2012. szept. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!