Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, lányok! Nagyon gáz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, lányok! Nagyon gáz lenne ez már? Volt valaki hasonló helyzetben? Nektek összejött?

Figyelt kérdés

Nagyjából 1 hónapja megismerkedtem egy társasággal házibuliban, azon belül 2 sráccal, akik egymásnak elég jó barátai.

Mindkettőnek nagyon tetszettem, és sajnos az ital hatására kicsit elengedtem magam, és mindkettővel smároltam.

/Amúgy sosem iszom, ezért is ütött ki az a kevés is/

Egyébként szűz vagyok, mielőtt ler*bancozna valaki. :/

A buli után mindkettő fiú megkeresett, de miután az egyik elhívott találkozni, nyilván a másik felszívódott...

De ez a srác, aki elhívott, szerintem nem akar tőlem semmi komolyat, mert csak este hívott...meg igazából csak kavartunk, szóval nem rendes randi volt, hogy mozi..esetleg séta vagy ilyesmi.

A másik fiú szerintem komolyabban érdeklődne irántam, de ebben a társaságban már mindenki úgy veszi, hogy én a másiknak vagyok a "csaja" . Nyilván nem szó szerint, de, hogy ő akar megszerezni..de ugye csak szexre.


A történet lényege az, hogy nem lenne-e nagyon gáz, hogy miután az egyik sráccal 2x is találkoztam, és kavartunk, mégis a haverja tetszik (ő is mondta nekem legutóbb, hogy bejövök neki) szóval...úgymond, őt választanám? De nem tudom, hogyan hívhatnám el valahova, elvégre mégis csak én vagyok a csaj, azonkívül meg nem akarom, hogy úgy tűnjön, ha nincs ló jó a szamár is...

Meg, mi van ha a barátjára való tekintettel nem akarna tőlem semmit?

Én komoly kapcsolatra vágyom, nem akarom, hogy csak szórakozzanak velem.


De hát...így ismerkednek az emberek nem? Megismered haver haverját, a srácon/csajon keresztül akivel előtte voltál..stb. akkor ez így miért lenne annyira ciki?


Járt már valaki így? Tapasztalat? Hasonló történet?

Mit csináljak szerintetek?

18/L


2012. aug. 27. 20:04
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
szerintem elég ha lerázod azt a srácot aki nem érdekel. meg is mondhatod neki, hogy nem akarod átverni ezért őszintén megmondod hogy a haverja tetszik. így tisztességes, és ő pedig biztos elmondja a haverjának, aki keresni fog téged.
2012. aug. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

most én is valami ilyesmi helyzetbe vagyok, de tudom h kit válasszak :)

mivel már az egyiket régebb óta ismerem (és egyáltalán nem tetszik bár amikor megismerkedtünk nagyon érdekelt engem) ezért most próbálok a másik felé közeledni...

és úgy néz ki h sikerülni is fog .

2012. szept. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!