Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, Szerintetek mi jellemz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, Szerintetek mi jellemzi azt a fiút aki szerintetek nem szép? (ronda, csúnya bárminek nevezhetjük ).

Figyelt kérdés
Én egy 21 éves fiú vagyok és nem tudom , hogy mit gondoljak magamról . Nem igazán érdeklem a lányokat és nem tudom , hogy a kinézetem miatt vagy valami más miatt ...
2012. szept. 17. 19:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Küldhetsz képet, szivesen megmondom az őszinte véleményem. :) Pontosan megfogalmazni sajnos nem tudom, hogy mi jellemzi azokat...
2012. szept. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyszeru a dolog, kuldesz egy kepet es rogton megallapitom. Mondjuk gondolom semmi kedved ide foltenni kepet, am ha gondolod kuldhetsz priviben. Megnyugtatlak nem elek vissza vele, nem vagyok az a fajta, mert szerintem az a legszemetebb dolog, amikor egy segitsegre szorulo emberen ahelyett, hogy segitenel meg artasz neki.
2012. szept. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Lehet az öltözékeden kellene változtatnod.. hajviselet stb. Lehet nem adsz magadra .. ha ezek igazak akkor ne várd el, hogy egy valamire is való lány majd észrevesz..

Fontos az ápoltság. Használsz valami parfümöt, dezodort?

Egyáltalán találkoztál, randiztál már lánnyal?

Szemüveges vagy?

2012. szept. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!