Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Éreztétek már azt, hogy mikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éreztétek már azt, hogy mikor körbenéztetek, valahogy egy gondolat, egy röpke pillanatban, azt sugallta valami nem stimmel. Manapság mindenki ilyen könnyen vesz mindent? Vagy talán én gondolkodom furcsán, talán hibásan?

Figyelt kérdés
A problémám oka abban áll , hogy manapság az emberek (észrevételem szerint)túlságosan elfutnak a problémák elöl, túlságosan hajszolják az élvezeteket ami nem baj, csupán valahogy úgy érzem kivesztek az elvek , s helyettük falak maradtak képmutató könyöklés !!Átgázolni mindenen s mindenkin.....Hozzá kapcsolódó plda (bár picit más) körülbelül 4 éve vagyok már párkapcsolat nélkül , még sem érzem magam magányosnak, persze hazudnék ha azt mondanám mindig jó.....Nem természetesen nem, de pldául környezetemben előszeretettel előfordulnak kapcsolat függő emberek s úgy kezdenek el egy párkapcsolatot , hogy körülbelül egyszer találkoztak az illetővel, vagy facen megbeszélik , hogy ők most járnak:) ez olyan megmosolyogtató nem ?? S utána meg eltelik egy kis idő s legtöbb szőr jönnek panaszkodni , hogy ú de ez a pasi ez a csaj milyen egy .... Nincs ezzel bajom csak nem látom a konkrét értelmét, miértjét az ilyenfajta kapcsolatnak. Másik példa 2 hete voltam egy kisebb házi buli félében volt egy lány , csinos sportos megjelenésű s még okos is (bár ez csak utólag derült ki) s még volt olyan szerencsém ,hogy szingli is :) azt mondaná az ember minden klappol de basszus, tíz perc sem telt el rámosolyogtam párszor szemeztünk (egyik fiú haverommal dumált közbe mindegy )Kimentem vécére még poénból meg is fordult a fejemben , hogy utánam jön ,de a srác jött be , hogy tetszik e nekem xy on mondom persze csinos lány aranyosnak tűnik szívesen megismerném satöbbi, mindegy a lényeg az hogy rá 6 perc múlva pár sablonos mondat után a csaj elkezdem simogatni a combom :D beszélgetünk még aztán mondom csinálok egy tesztet maximum pofon lesz a vége :D megcsókoltam s onnantól kész,szinte teljesen rám mászott .. jó persze én is benne voltam egy kicsit utána , mindegy kiment dohányozni jön oda a srác , hogy uh menyek utána satöbi van e barátnőm mondom nincs ,mindegy lényegtelen a srác azt mondta a végén , hogy menyek vele haza s feküdjek le a csajjal s kb holnap már együtt is lehetünk..... ilyet !!!!!! épp ebből adódóan hol marad az erkölcs ,az elvek ,aztán kimentem utána, meg akart csókolni:D elhúzódtam ,:Dnah gondoltam kihúzom a gyufát és mindjárt itt hagy a fenébe :D aztán nagy nehezen el kezdtünk beszélgetni , és hoppá kiderült , hogy egy ropantúll okos lány 2 odik diplomáját járja épen :D szóval nem értem ezt, a mai szokást s ez már nem először fordult elő velem ... ha nem így közeledik felém, vagy vár egy picit míg én lépek s hagy időt a pillanatnak!!!!!nem kel elsietni semmit mindenki siet......nem értem a mai gondolkodás módot és az a problémám, hogy hol marad manapság az udvarlás ? kevés a rá vevő lány .....Én azt terveztem , hogy dumálunk esetleg haza kísérem ,el kérem a számát aztán ....de ez elkeserítő, persze most lehet férfi társaim, le fognak hurrogni, hogy hülyeséget beszélek, de én azért akarok egy kapcsolatot , hogy legyen kivel megosztani a minden napjaimat ,a lelkem kis titkait :D hiszen egy barátnőt könnyű találni ,de egy társat ki kiteljesít .......Szóval a végén ebből se lett semmi , persze azóta is rendszeresen beszélünk , de valahogy nem tudok beleszeretni olyan lányba kinél nem látom a hasonló elveket ... s még tudnák mesélni sztorikat :D de így is sokat írtam .....Csupán most elgondolkodtam ,hogy már 4 éve vagyok egyedül ,és nem sikerül egy normális csinos lányt találnom aki hasonló mint én (számít a külső is bárki bármit mond! én pldául rendszeresen járok kondizni futni, ez is erőt magabiztosságot ad az embernek IGEN meg tudom csinálni satöbbi :D:D) szóval most elég nagy bennem a kétség ,hogy talán velem van a baj? furcsán gondolkodom ? talán sokat várok el? egyszerűen egy normális csinos kedves lányt szeretnék akivel kiegészítjük egymást ... s még a gondolatában sem merül fel az egy északás kaland fogalma ..... (de hát én nem várok el senkitől többet mint saját magamtól) igen még valami , nem szoktam csak így csókolózgatni általában nem megyek el idáig az elején.... de kíváncsi voltam, általában már ez sem fér bele ,csak nem tudom én olyan minimum 4 -5 odik randi után, hiszen úgy jó ha meg kel küzdeni egy lányért :D ha belegondolunk utólag visszagondolva menyivel szebb , esőben egy bodé alatt összebújva csókolózni először:D vagy a kori pályán esés után nagy nevetés közben :D:D örök emlékek ...... de így egy buliban füstösen ,büdösen, néha részegen .......... nem az én világom. (köszönöm ha elolvastad és azt is köszönöm ha megosztottad véleményedet velem ) 22F
2012. szept. 18. 18:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem építsük újra a Wrold Trade Centert a betűidből...;)
2012. szept. 18. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon jól látod a helyzetet! Komolyan mondom le a kalappal a gondolkodásodért!

Pontosan azt szeretném, amit leírtál, mármint hogy fokozatosan megismerni valakit és úgy összekerülni, sokat beszélgetni, megismerni a másikat, romantikázni és az első csók élményének különlegessége. :)

Csak sajnos ez nem így jön össze, legalábbis nekem még nem jött össze, pedig ilyet szeretnék.


22 L

2012. szept. 18. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem, én tudom, hogy nagyon nem stimmel semmi már régóta... De mikor együtt vagyok a párommal kettesben, egymásba feledkezve, akkor minden stimmel :D ezekért a pillanatokért érdemes élni :)
2012. szept. 18. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Jól látod a dolgokat, és te gondolkozol jól! Csak sajnos ma már az ilyen emberek, mint te vannak kisebbségben. Szerintem elkeserítő... 21L
2012. szept. 18. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Vegre.

Ami azt illeti ne csodalkozz, hogy okos, szep lanyok igy viselkednek, mert ma mar ez "elvart" dolog.

Az elo bizonitok arra, hogy ha nem ilyen egy lany magatartasa nem igazan megy sokra vele az en vagyok. Az a baj, hogy mar az emberek nem akarnak arra idot szanni, hogy megismerjek egymast es utana legyen az az idoszak, hogy elkezdenek jarni, hanem a dolog ismerkedesi szakasza mar akkor van, amikor osszejottek. Igy nem is kellene csodalkozni, hogy mire kiismerik egymast sokan szakitanak. De persze itt is sok a kivetel.

En is sokszor megjartam mar, hogy akar buliban, akar kirandulason megtetszett valaki, s en is neki, de mar ahogy felkert pl. a srac tancolni ra kis idore mar jott volna az, hogy lesmarol, s en ezt sosem engedtem. Oke, hogy ma mar ez igy megy, de nalam nem igy megy. Nem lett volna egyszerubb, ha tanc kozben egyelore csak probal kozelebb kerulni. Egyszer talalkoztam eddig eletmben ilyen fiuval, aki nem maszott ram egybol, hanem idot adott a dolognak es sokat beszeltunk a buli utan is. De azonkivul a ket kezem nem eleg megszamolni a masik kategoriaba tartozo fiukat.

Meg ezenkivul sok dolog van meg, amit nem ertek. Ha osszejon ket ember es szeretik egymast, nem ertem ezt a lanyok szuzessege korul valo nagy dramatizalast, meg azt felettebb nem birom, amikor itt kerdezgetik, hogy x honap utan mar lefekhetek a baratommal. Eleve annyira a kulso szokasok es szabalyok alapjan elik az emberek az eletuket, meg a parkapcsolatukat, mikor egyszeruen csak a masikra es magukra kellene figyelniuk, s akkor fel sem merulne az a kerdes, hogy mikor, mert ereznek mar maguktol, hogy meg kell az a plusz, amitol teljes lesz a kapcsolat.

De sajnos az a baj, hogy az ilyen magatartasu emberek, mint pl. en lemaradnak dolgokrol.

Csak egy pelda: foiskolas vagyok, s volt egy fiu, aki nagyon szimpatikus volt, s en is neki, a beszelgetest es az ismerkedest o kezdemenyezte. En persze akartam az egeszet, s talalkozgattunk is parszor, de gondolom mivel nem az volt, hogy en egybol a nyakaba ugrom es lesmarolom, hat utolso talalkank utan par nappal megalloban latom, ahogy egy masik csaj nekirohan es puszilgatja, de olyan modon, hogy az mar valami undorito volt. Ha a pasik ezt varjak tolem, hogy az elso randin letamadjam oket es lesmaroljam oket, hat akkor kosz, de nem kerek belole. Meg eleve aki komolyan gondol egy kapcsolatot, az megnezi hogy kivel all ossze, s ad idot, hogy megismerje es idot arra, hogy beleszeressen, mert ugye nem hajt a tatar.

Mindenkinek ams felfogasa es meglatasa van errol es az eletrol, ez az en meglatasom.

Csak az a sajnalatos, hogy ez a fajta viselkedes az eletunk nem csak ezen teruleten figyelheto meg, hanem mindenhol. Az emberek annyira el vannak foglalva a gondjaikkal, a munkajukkal es effajta dolgokkal, hogy mar ha megfigyelem sok csaladban a csaladi elet abbol all, hogy evente egyszer elvisszuk a gyerekeket nyaralni, aztan azonfelul oruljenek, ha van mit enniuk es tudnak iskolaba jarni. Tisztelet a kivetelnek, de egy anyanak pl. munkabol hazajovet nem csak az a feladata, hogy bekoszon a gyereknek, megfozi a kajat aztan leul megnezi a szappanoperajat, ahelyett tervezhetne kozos programot a gyerekkel, az odafigyeles nem abbol all, hogy megkerdezi hogy van, mi volt a suliban, azonkivul meg mar masra nincs turelme, mert o stresszes pl. a munkaja miatt.

Annyira rohano vilagban elunk, hogy lassan elfelejtjuk, hogy mi az igazi celja az eletunknek, mert egyaltalan nem az kellene legyen, mint ami manapsag a legtobb embere.

Am ismetlem, tisztelet a kivetelnek.

2012. szept. 18. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
...es 20L voltam
2012. szept. 18. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
*bizonyitek
2012. szept. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Először is megköszönném az eddigi válaszokat még az elsőnek is :)s ezúttal tájékoztatom , hogy nem kell aggódnia már épül az új World Trade Center:)
2012. szept. 18. 19:15
 9/11 A kérdező kommentje:
továbbra is várom az esetleges válaszokat észrevételeket :)
2012. szept. 18. 19:33
 10/11 anonim ***** válasza:

#1 vagyok!


Helyes,hát bocsi a trollkodásért. Amikor megláttam ezt a szóáradatot,egyszerűen nem bírtam ki.;)))

2012. szept. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!