Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy mondjam el az osztálytárs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el az osztálytársamnak, hogy szeretem?

Figyelt kérdés

Van egy osztálytársam, akit már 7 éve ismerek. Eleinte félénk, visszahúzódó volt, én eg csak barátként tekintettem rá, ahogy ő is rám. Nem igazán tudom, hogy hogy mondjam meg neki, mert az idő múlásával egyre jobb barátok leszünk, és ha ő nemet mond, akkor már soha nem tudnánk a brátot a másikban.

Esélyem sem hiszem, hogy lenne nála, ami mégjobban elveszi az önbizalmam (soványnak is épp nem mondhatom magam).

Eddig a jól bevált "levél a titkos imádótól" dolog tűnik a legjobbnak... de nem t'om...

Szóval?

kormostmindegy/F



2012. szept. 18. 18:46
 1/8 anonim ***** válasza:
28%
a korod azért mind1 vszínűleg mert még nem múltál el 11 ...
2012. szept. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
normálist választ lécci, ne ilyet, hogy "ne, mert ne szarj a saját kertedbe!". Amúgy 15 vagyok... most jobb?
2012. szept. 18. 18:50
 3/8 anonim válasza:
szia nekem is a barátom modta meg pedig biztos volt ben hogy én nem ezért nagyon bátornak tartom én nem lennék rá szentől szembe megmondani de szerintem válaszd a levelezős teknikát de ne a titkosimádós fajtát ha lehet csak ird rá a neved meg hogy szeretlek aztán kész és várd a válaszát ezt jobb a táskájába dugni!!!!!!
2012. szept. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szóvaaal....8 éves korod óta ismered, igaz? Akkor már simán elmenne veled bárhova ha hívnád, és ott rátérhetsz a témára...ha nem írd meg neki neten ha úgy könnyebb...de személyesen sokkal jobb lenne. Ha nem mondod el úgyis talál magának valakit, szóval jobb minél korábban túlesni rajta.
2012. szept. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Figyelj !! Ha magabiztosan elmondod neki őszintén hogy mit érzel akkor ha ő is többet érez irántad mint barát össze is jöhetek :D de elsőnek kikéne deríteni hogy mit érez irántad :)
2012. szept. 18. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
5. De hogyan? különben a titkosimádós zért lenne jobb, mert másik esetben úgyanúgy rávágná, hogy "nem", így meg legalább előbb megismeri a romantikus oldalamat. ;-)
2012. szept. 18. 20:47
 7/8 anonim válasza:
Ted amit jónak látsz :)
2012. szept. 19. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
basztikuli heteske... azért írtam ki a kérdést, mert én sem tudom, hogy mit tegyek. mi van oda fölülre kék alapon fehér betűkkel írva? -.-"
2012. szept. 19. 17:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!