Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok miért mondjátok, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok miért mondjátok, hogy az ápoltság a legfontosabb meg a jó kisugárzás egy pasin?

Figyelt kérdés
Holott ez nagyon nem igaz. Ha valaki nem néz ki jól akkor hiába ápolt, még sincs kisugárzása. Mert a kisugárzás legtöbbször a külsőből fakad. Ha valaki sportos és jól néz ki, az legtöbbször tudja magáról és ezért legtöbbször boldog is. Hiába ápolt ha nem sportos és jó arcú akkor rá sem bagóztok. Hányszor van hogy egy jól öltözött és ápoltnak tűnő pasi feltesz ide egy képet és csak fintorognak a lányok, mert nem a jóképű üzletembert látják rajta, amire a lányok 90%ának tocsog a nedvességtől a bugyija. Kár ezt tagadni.
2012. szept. 19. 12:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Most ez kérdés, vagy csak ki akartad ezt írni magadból? Nyilván ezt írják a lányok a képre, mert képről a kisugárzás nem jön át. A való élet viszont más. Nagyon látszik, hogy egy palinak van e önbizalma. Mozgásán, ahogy beszél, mindenen. Mondom ezt férfiként.
2012. szept. 19. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Ez kérdés, csak hozzáfűztem az én meglátásomat. De inkább a tiétekre vagyok kíváncsi, az őszintére persze.
2012. szept. 19. 12:14
 3/15 A kérdező kommentje:
Ahogy beszél. De ha rossz alapból a beszélőkéje, de ettől még okos? Akkor?
2012. szept. 19. 12:15
 4/15 anonim ***** válasza:

láttam már ide feltett képeket srácokról.

hát nem vagyok nő, de többségük elég idétlenül nézett ki.

2012. szept. 19. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
59%
Jó, csak hogy ha nincs önbizalma, nem néz ki jól, és rossz a beszélőkéje, akkor miért várja, hogy a nőknek bejöjjön?
2012. szept. 19. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
91%

De en nem ertem, hogy mert nem tudjatok ti fiuk ezt elfogadni. Ez az elet rendje. En is elfogadtam, hogy lanykent nem vagyok csinos es gyonyoru, s nem vagyodhatok a legjobb pasik utan, mert nincs eselyem.

Es lemerem fogadni, hogy te se a csunya arcu, kover csajokert harcolsz, akkor te se vard el, ha nem vagy szep, hogy a jo nok akarjanak teged.

2012. szept. 19. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

A kisugárzás élőben jön át. Találkoztam már olyan sráccal, aki jóképű, izmos, aranyos, de a kisugárzása az önbizalma miatt valami borzalmas volt. Feltennék ide róla egy képet a nők biztos csorgatnák utána a nyálukat, de élőben valamiért nem megnyerő. Pedig rendes, aranyos srác.

Szóval a jó kinézet is hiába, ha nincs meg a megfelelő kiállásod. Ami nem a bunkóságot meg a nagyképűséget jelenti, hanem a magabiztosságot és a nyitottságot (legalábbis nálam).

Ellenpéldaként pedig volt olyan párom, aki egyáltalán nem néz ki jól, de mégis megnyerő a kiállása.


Rinya helyett, inkább változtass azon, ami nem tetszik, mert az előbbitől biztos, hogy nem leszel előrébb.

2012. szept. 19. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Igen csatlakozom az előttem szólókhoz. Én pl helyes vagyok, sportos, mindenféle királyság, azonban a kisugárzásom nem jó. Antiszociális vagyok és negatív, amit nem tetszik a lányoknak, úgyhogy még komor is. De hát mégis mi a fsznak örüljek? Vigyorogjak, mint egy kretén?
2012. szept. 19. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Min lehetne vigyorogni, ha az ember nem látja a jövőt fényesen? Nem látja, hogy lesz valaha nagy luxusvityillója, új Mercije stb. Ez alapból elkeseredéésre adhat okot.
2012. szept. 19. 12:35
 10/15 A kérdező kommentje:
Legalábbis nálam sajnos ez egyenlő nőhiánnyal. Plusz én is antiszoc vagyok.
2012. szept. 19. 12:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!