Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok miért mondjátok, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok miért mondjátok, hogy az ápoltság a legfontosabb meg a jó kisugárzás egy pasin?

Figyelt kérdés
Holott ez nagyon nem igaz. Ha valaki nem néz ki jól akkor hiába ápolt, még sincs kisugárzása. Mert a kisugárzás legtöbbször a külsőből fakad. Ha valaki sportos és jól néz ki, az legtöbbször tudja magáról és ezért legtöbbször boldog is. Hiába ápolt ha nem sportos és jó arcú akkor rá sem bagóztok. Hányszor van hogy egy jól öltözött és ápoltnak tűnő pasi feltesz ide egy képet és csak fintorognak a lányok, mert nem a jóképű üzletembert látják rajta, amire a lányok 90%ának tocsog a nedvességtől a bugyija. Kár ezt tagadni.
2012. szept. 19. 12:08
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Csak egy kérdés: duci lánnyal próbálkoztál már?
2012. szept. 19. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Nem értek egyet veled. Nem egy teljesen átlagos,kicsit csúnyácska pasival is találkoztam már akinek eszméletlen jó volt a kisugárzása és ez meg is látszott a kapcsolataikon. Nyílván fontos a külső, hiszen ez alapján ítélünk meg elsőre valakit, de nem ez a legfontosabb...ha már ismered az illetőt és egy hullámhosszon vagytok, szimpatzáltok a külső szépen lassan kezd elhalványulniés előtérbe kerül a belső....ahol nagyon is fontos a kisugárzás :)

22/L

2012. szept. 19. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
utlsó: neked feltűnt, hogy ugyanezt mondjuk? Én a szépségemet, tehetségemet (több dologhoz), jól neveltségemet feldughatom, mert semmit nem érnek és ezért vagyok negatív, ami meg nyilván nem tetszik a lányoknak, mert nem vagyok kiegyensúlyozott és szórakoztató sem. És azon kevés emberek közé tartozom, akiket nem a csend zavar, hanem a frusztrált beszéd, de az nagyon.
2012. szept. 19. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
ja + az adatcsere is idegesít, ha nem informál, mert felszínes, amiben én nem veszek részt, mert szerintem nem tilos csendben lenni. Sőt :)
2012. szept. 19. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Feltűnt és nem is neked ment e komi hanem a kérdezőnek :)
2012. szept. 19. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!