Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek is kiábrándító,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is kiábrándító, hogy sok lánynak a szövegértési képessége egyenlő a nullával?

Figyelt kérdés

Van egy facebook-os ismerkedési módszerem, aminek lényege, hogy nem köteles válaszolni a lány és akkor én nem is írok többet rá, mert akkor tudom, hogy nem akar ismerkedni és kész én hagyom is, szóval lényegében rábízom, hogy akar-e ismerkedni vagy sem, erre miért olyan buták a lányok, hogy képesek olyan utálatos hangnemben visszaírni, hogy hagyjam őket békén, meg kopjak le, amikor én nem is zaklattam őket, másrészt megmondtam, hogy semmi sem kötelező, csak, ha akarja. Szerencsére vannk rendes lányok is, akik értik a dolgot és vagy nem írnak semmit vagy rám írnak, hogy szeretnének megismerni.

Egyébként ezzel alapból kiszűröm a rendes lányokat és leglaább ne kell pocsékolnom az időmet, buta, értelmi fogyatékos, frusztrált, idegbeteg lányokra. :)



2012. szept. 20. 16:45
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Ööö...három! 16/L
2012. szept. 20. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Most mi van? Ezt nem értem...


21/L

2012. szept. 20. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

biztos csúnya vagy,és már hallották a barátnőiktől hogy te mindnekire ráírsz facebook-on és idegesíted őket..:D

17/L:)

2012. szept. 20. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Neked talán csúnya vagyok, de egy másik lánynak a helyes, jó pasi, ez van. :) Tényleg így van, hogy egy lánynak bejövök a barátnőjének meg nem, tapasztaltam. Szóval én ilyen átlagos külsejű vagyok inkább.
2012. szept. 20. 16:50
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egy kicsit butuska vagy.

Ha ismeretlennek írsz akkor Lehet hogy zaklatásnak veszi. Akkor miért sértődsz meg? Te tudod, hogy mit jelent a szövegértés? A zaklatáshoz semmi köze. Az azt jelenti, hogy ha olvasol egy könyvből egy részletet, akkor el tudod mondani, hogy miről szól. De ismeretlenül megbökni valakit és még reklamálni, hogy nem tetszik nekik, az butaság.

2012. szept. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
63%

Szerintem ha kéretlenül, ismeretlenül ráírsz valakire FB-on, az ígyisúgyis zaklatás. Az másik kérdés, hogy olyan tetű világban élünk, hogy ez normális lett.


Ettől függetlenül én sem venném a fáradtságot, hogy válaszoljak.


24/N

2012. szept. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
LOL FACEBOOKOS ISMERKEDÉS
2012. szept. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Az a rendes lány,aki ismerkedni akar veled,a többi meg idegbeteg? Az szèp..
2012. szept. 20. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Szerintem kortól és nemtől függetlenül nagyon sok embernek vannak szövegértési problémái. Túl soknak... A helyesírásról nem is beszélve.

Ettől függetlenül egyeseknek szokatlan lehet, ha pl. ismeretlenül írnak nekik, mindenki más - van aki tolakodásnak veszi és egyből támadólag reagál. Ezt nem tudhatod előre. Ha zavar, ne így ismerkedj. Egyébként meg sz.rd le.

25/N

2012. szept. 20. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
A virtuális ismerkedésnek van egy nagy hátul ütője, amivel hátba vág. :D Neten bárki bármikor lehet jó arc és mondhatsz ott olyat, ami élőben tán eszedbe se jut. + a nem verbális (verbalitás mentes :DDD verbalitatlan :DD) megnyilvánulások a kommunikációdban nem nyernek hatást. A nélkül meg, hogyan akarsz ismerkedni?
2012. szept. 20. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!