Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek igaza lehet azon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek igaza lehet azon barátaimnak, akik folyton azt mondják, hogy nem a külső a lényeg, a lányok bele tudnak szeretni egy magamfajta ronda, se nem magas, se nem kigyúrt fiúba is?

Figyelt kérdés
Én miért nem tudom ezt elhinni, miért látom magamat a viág legrondább fiújának vajon?

2012. szept. 20. 19:09
1 2
 1/12 TOMAtm ***** válasza:
szerintem nem.talán egy olyan csaj akinek már minden mindegy...
2012. szept. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
49%

ez a kérdés és a tied ha jól látom....

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..


"a barátaim, a jóképű barátaim szerint"---> a nagy lóf@szt nem szerintük hanem szerinted. Nem kell itt a színjáték, ezen az oldalon legalább ne.

2012. szept. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

ma 19:11


Tévedsz, ez nem az én kérdésem.

2012. szept. 20. 19:14
 4/12 anonim ***** válasza:

Nah, már megint te vagy az a gyökér, aki egész nap a gép előtt ül, sírántkozik, hogy ő alacsony és vékony, nem kell senkinek és MINDEN áldott, KIBA.SZOTT NAP kiírja ezt a gyk.hu-ra???????


Már nagyon idegesítesz, baz.d meg! ÉRTED?

Legszívesebben elkapnálak, kirúgnám a sz.art is belőled!!!!!!!!


Ahelyett, hogy itt sírsz, rísz, MINDEN RO.HADT NAP, inkább gyúrjál!!!!!!!!! + Zabálj!!!!!!!


Én ha belegondolok, hogy minden nap ítt vagy 4-5 órát, és ezt az időt mind edzéssel töltötted volna... rám tör a sírás és a szégyen.....

hallod, úgy megvernélek....

2012. szept. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
hazug! :)
2012. szept. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
49%

Elárulom neked a titkot: amíg magadat rondának látod addig nem lesz barátnőd, mert ez kihat a kisugárzásodra és így mások is annak látnak. Amúgy meg ha magabiztosabb lennél biztos több esélyed lenne és van igen akinek a belső a fontosabb pl. nekem.:)

17/l

2012. szept. 20. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Tegyél már végre valamit MAGADÉRT.... ha belegondolok, ha az évek alatt a gép meg TV előtt fölöslegesen eltöltött idők alatt (WOW, gyk.hu-n való sírás) inkább edzettél volna végkimerülésig, már néznél ki úgy, ahogy kellene.

Sőt, mára már szexelhetnél is, deeeee neeeeeem! Te csak sírsz..... Hallod, megvernélek ezért!

Ja és gyökér vagy, DE nem a külsőd miatt... nem nem, hanem mert egy lusta, síró picsogó vagy!!!!

Ezért nincs nőd, nem a külsőd miatt!!!!!

U.I.: nem tisztellek, mert sírsz és ezért rúgnám ki belőled a sz.art is....

Ja meg ha itt sírsz tovább, ahelyett, hogy cselekednél, te leszel a 40 éves szűz!

2012. szept. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
49%

Még neki is van felesége, pedig se keze, se lába:


http://www.youtube.com/watch?v=HFmQTT87nmc


Szóval nem a külső a lényeg!!!!

2012. szept. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
49%

Cselekedjél, ne sirántkozz....

... merj magabiztos lenni...

... szólíts le lányokat...

... ismerkedj...

...edz, ha kell ezekhez önbizalom...

.. élj egészségesen...


... különben megverlek!

2012. szept. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Ő jóképű annak ellenére, hogy se keze, se lába. :)


Egyébként kedves, aki hazugnak tart, mert az tényleg nem az én kérdésem, de felőlem higgy, amit akarsz. Másrészt meg nem tudom mi ez a támadás, mert sportolok rendszeresen és igaz ettől nem lesznek kondis izmaim, de atléta alkatom az igen, széles vállal. Inkább a fejem a probléma, amin változtatni sem tudok, hatalmas, ronda orrom van és elcsúfítja az egész fejemet. :(

2012. szept. 20. 19:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!