Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek akar tőlem valamit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek akar tőlem valamit, vagy ez még a barátság határain belül van?

Figyelt kérdés

Nyáron megismertem egy srácot egy közös ismerősön keresztül, ott láttam rá jeleket, hogy tetszem neki, de akkor még volt barátom. Az a program után is sokszor kereste a társaságom, voltunk sok helyen kettesben is, mert igazából mindenből ugyanazokat a dolgokat szeretjük, szóval ugyanaz az érdeklődési körünk meg minden, így ez adta magát.

Na most nem olyan rég szakítottam a barátommal, és azóta minden nap találkozunk ezzel a sráccal, van, hogy naponta több programot is szervez, általában csak ketten vagyunk, de ha valamilyen esti program, akkor jönnek a többiek is.

Igazából elég sokat bókol, meg megölel néha, megfogja a kezem, olyan is volt, hogy együtt aludtunk, szóval eléggé közel kerültünk egymáshoz és többet érzek iránta barátságnál...

Mit gondoltok, van rá esély, hogy ő is akarna valamit, vagy esetleg csak vigasztalni akar, mert úgy érzi hogy így a szakítás után mellettem a helye? Vagy mi lehet? Olyan nehéz eldönteni...


2012. szept. 21. 08:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Hihetetlen hogy a nők még mindig elhiszik hogy létezik barátság pasi és nő között. Ha nem akarna tőled semmit, akkor nem tenne érted semmit.
2012. szept. 21. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Legyen igazad!!! :)
2012. szept. 21. 10:00
 3/6 anonim ***** válasza:
Az elsőnek igaza van, hidd el nyugodtan. :)
2012. szept. 21. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én sem hiszek a fiú-lány barátságokban, de "sajnos" mégis vannak. Gyakran a kapcsolatok is emiatt mennek tönkre. Mert valahogy ezek a barátságok fontosabbak mindennél. Nem olvastam el a kérdést, csak a válaszadóknak reagáltam.


22/N

2012. szept. 21. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egyszer engem is így hülyítettek be (ölelés, kézfogás, kétértelmű utalások). Aztán amikor rákérdeztem, hogy mit akar, kiderült, hogy csak tényleg barátkozott velem és, hogy ő mást szeret.
2012. szept. 21. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 03bcssenge válasza:
Biztos hogy szeret, ha megvéd és kiáll érted, akkor 100%, sok sikert, drukkolok nektek :P
2012. szept. 21. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!