Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiak! 17-18 éves lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! 17-18 éves lány közeledne 28-30 éves pasihoz?

Figyelt kérdés
Imponálna, örülnétek neki, vagy visszautasítanátok?
2012. szept. 21. 13:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
én jól megdugnám
2012. szept. 21. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
valószínűleg visszautasítanák.Már a normálisabbak
2012. szept. 21. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Miért kell azt hinni, hogy rögtön dugni akar? ... és ha csak a társaságotokat keresi, mert szimpatikusak vagytok neki? Rögtön falakat fel, vagy megdugni?
2012. szept. 21. 13:07
 4/16 anonim ***** válasza:

Én egy 31 éves férfi vagyok. Mások szerint jó képűnek mondott, ki sportolt személy.


Két dolgot vettem észre, ilyen 17-18 éves lányokon.


Vagy azért közeleg, mert tetszel neki. (mert ha nem tetszel neki, és nem bevállalós, akkor le se sz@rják ezt a korosztályt. Persze nem mind akar szexet.)


Vagy mert kérdezni akar valamit. pl hol van ez vagy az.


Nekem volt többször is kalandom, 18 és 22 év közötti hölgyeményekkel. 18 alá soha nem megyek. És nekem az a tapasztalatom, hogy ok nélkül, egy 18-24 év közötti fiatal lány, nem közeleg egy harmincas érett férfihoz. Mert ha nem akarna semmit (bármit, ami ismerkedéssel kapcsolatos), akkor egyszerűen nem menne oda érdeklődni. Vagy a saját korosztályából keresgélne. Persze vannak kivételek.

2012. szept. 21. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

#3

Ja a homik azok a falakt fel taktikát választják a többiek meg a lehető leghamarabb gerincre vágják a kis ribizlit. Ebben a korban úgy is ritkán akad a pélóra ilyen fincsi fiatal pipihusi.

2012. szept. 21. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Én örülnék neki, imponálna.
2012. szept. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Jöhet!!
2012. szept. 21. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Kicsit szomorú :S Én speciel azért mentem oda egy 29 éves sráchoz, mert szimpi volt és jót beszélgettünk aztán én balra ő jobbra, ennyi.
2012. szept. 21. 14:36
 9/16 anonim ***** válasza:

#8

Vagy a srác volt homi vagy te vagy baromi rusnya.

2012. szept. 21. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
A rondaság az én esetembe szóba se jöhet :D És a srác sem votl homokos :D
2012. szept. 21. 16:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!