Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Új srác vagyok egy osztályban?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Új srác vagyok egy osztályban?

Figyelt kérdés
9.-es vagyok. Új környezet stb., csak ebben az a rossz hogy, én az egész osztályt nem ismerem... Na és kb 2 hete jöttem az osztályba. Bejelöltem facebookon egy csajt mert ugye az osztálytársam és van egy csoport amibe beleraktam. Na és másnap ráírtam facen, hogy ő a legjobb csaj meg hogy nagyon tetszik nekem. Már járni is akartam vele. És mindig találkát kérek, de ebbe az a bökkenő hogy neki más tetszik..:( Nem mondom hogy egy szuper csávó ez a gyerek de így is tetszik a lánynak:(. Meg ebbe az a vicc, hogy suliba nem szólok ám hozzá. Ő az egyetlen akivel szinte semmit se beszéltem még. És most valami buliba akarom hívni, de mivel nem akarj jönni, azt írta nekem, hogy nincs kedve (na persze biztos csak leakar rázni)... mind, hiába próbál lekoptatni!!! Nem fog menni!
2012. szept. 21. 17:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Most feltettél egy értelmetlen kérdést + válaszoltál rá lentebb ..
2012. szept. 21. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Elsőnek igaza van.

Vedd már a lapot. Persze, ha egy csaj akarná elszeretni más pasiját, leribancoznák!

2012. szept. 21. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

xD


ennyi hülyét

2012. szept. 21. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A nem az nem ertsd mar meg.
2012. szept. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

miféle fekete mágia ez? :D hagyjad már magad...

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__randizas__34614..

2012. szept. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Áhááá TUDTAM!! Tudtam, hogy leakar rázni! Köszi utolsó, muháháhá
2012. szept. 21. 19:25
 7/8 anonim ***** válasza:
:D
2012. szept. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
hááh, én vagyok az utolsó, úgyhogy szívesen
2012. szept. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!