Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagyon hülye voltam? Mire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon hülye voltam? Mire számíthatok ezek után?

Figyelt kérdés

Randiztam ma egy sráccal, ő hívott el és én benne voltam mert be jött nekem, és lefeküdtünk egymással, és nem védekeztünk.

1, Van valahol hétvégén nőgyógyász hogy esemény utánit tudjak feliratni? Vagy hová tudok ilyenkor fordulni?

2, Lehet még valami ezzel a sráccal, vagy csak ennyit akart tőlem?

Légyszíves értelmes válaszokat adjatok.


2012. szept. 21. 22:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Meg kell keresni az ügyeletes kórházat.
2012. szept. 21. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
erre nincs értelmes válasz. Balf@szok voltatok, nem védekeztetek, most meg itt sírsz. Oldd meg!
2012. szept. 21. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem úgy indultam el hogy le fogok vele feküdni, és amikor pettingeltünk akkor sem gondoltam hogy be fogja rakni, mikor megtörtént akkor meg azt hittem van annyi esze hogy kiveszi mielőtt elmenne, tudom naív voltam, de már megtörtént a gond.
2012. szept. 21. 23:01
 4/8 anonim ***** válasza:

Esemény utánit 72 órán belül kell bevenni. Előtte terhességteszt elvégzése kötelező. Ügyeletre akkor lehet menni, ha biztos nem fér bele a 72 órába, de 72 óra után már tilos bevenni.

A sráccal neked kell tisztázni, hogy mi volt ez, ha előre nem beszéltétek meg. A Ti viszonyotokról ebből a semmi leírásból kívülálló semmit nem tudhat.

Az biztos, hogy nemcsak Te voltál hülye, hanem a pasid is! Bár ez Téged nem vígasztal. Ha kispapát csinálsz belőle majdcsak észhez tér ez az ifjú barom. Nem gondolod?

2012. szept. 21. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A gond nem akkor van, ha nem veszi ki, hanem akkor amikor beteszi! A megszakított közösülés fogamzásgátlás szempontjából épp annyit ér, mint halottnak a puszi! Ezt vésd az agyadba mindörökre!
2012. szept. 21. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

1: Patika

2: Valószínűleg csak ennyit akart tőled

2012. szept. 21. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Jó hát itt se okosabbak nálam. Amit tudok hogy vény nélkül nem adják ki a patikában, azt meg nőgyógyász ír, ez volt a kérdés hogy hol tudom felíratni hétvégén.

A terhességi teszt 2 hét után mutatja ki, akkor minek csináljak?

2012. szept. 21. 23:15
 8/8 anonim ***** válasza:
Vegyél eseményutánit és nem tudom, ha lesz folytatása ennek.
2012. szept. 21. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!