Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma voltam UH-on,8 hetes...

Ma voltam UH-on,8 hetes terhes vagyok. A doki nagyon furcsán nyilatkozott,32mm petezsák, mást nem látott. Szívhangot nem hallott. Egy hét múlva kell visszamennem, mire számíthatok?

Figyelt kérdés

Együttlét után kb 5 nappal 40 fokos lázam volt 3 napig, antibiotikumot szedtem.

Lehet, h baj van?


2012. ápr. 6. 13:36
1 2 3 4 5 6
 1/60 anonim ***** válasza:
100%
lehet rosszul tudom, de 8hetesen magzatnak kellene lennie nem pzs-nak...vagy nem?? legalábbis nekem 8h terhesen volt szívhang és mozgott a babám...
2012. ápr. 6. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/60 anonim ***** válasza:
100%

1es vagyok...

vagy nem vagy 8h, hanem 5h kb....lehet később fogant..

2012. ápr. 6. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/60 anonim ***** válasza:
67%
8 hetesen az én babámnak sem hallották a szívhangját.12 hetesen már igen.De az is előfordulhat hogy nem vagy még 8 hetes.
2012. ápr. 6. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/60 anonim ***** válasza:
87%
unokatesóm babája antibiotikum kúra közben fogant és nem lett semmi baja a babának.
2012. ápr. 6. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/60 A kérdező kommentje:

A 8 hetes terhesség tuti, mert utána beteg voltam, a következő hét meg kimaradt szexügyileg:)

Nemvárt utáni első napon pozitív, határozottan pozitív volt teszt.

Eléggé aggódok, mert kisfiammal 5 hetesen voltam elöször, és minden szépen látszódott.

Nem az antibiotikum miatt aggódok, mondtam az orvosnak a lázat, és azt mondta rá, h sajnálom.

Rákérdeztem, h baj van, de csak a fejét ingatta, nem mondta, h nyugodjak meg, csak annyit, h jövőhéten meglátjuk.

2012. ápr. 6. 13:51
 6/60 anonim ***** válasza:
100%

[link]


ezt találtam, de reméljük nem lesz gond!

2012. ápr. 6. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/60 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom, hogy ezt kell mondjam, de szerintem igen, baj van. 8 hetesen már kb. egy 2cm-es embriónak látszódnia kellene. Hogy később fogant volna azt nem hiszem annak alapján se, amit írtál, hogy hamar pozitív lett a teszt, meg a 32mm-es petezsák túl nagy is ahhoz, hogy csak 5 hetes terhesség legyen. Azért drukkolok, hogy ne így legyen!
2012. ápr. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/60 A kérdező kommentje:

Köszi!

Egyre inkább aggódok, beszéltem egy szülésznővel, azt mondta, h baj is lehet.

Sajnos sehol nem találom, h mekkorának kellene lenni 8 hetesen a petezsáknak, a doki is mondta, h nem kellett volna előtte pisilnem, lehet, h azért nem látszik.

Hosszú egy hét lesz, a tuti!

2012. ápr. 6. 14:10
 9/60 anonim ***** válasza:
100%
: a 8. héten a baba 14-20 mm, súlya pedig a másfél g. Kb. akkora, mint egy málna.
2012. ápr. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/60 anonim ***** válasza:
90%
Hát igen, mert petezsákot már nem nagyon mérnek, ha a baba már látszik. De ezt a pisilős dolgot nem értem, hogy ennyire befolyásolná, mert engem meg direkt elküldött vizsgálat előtt pisilni, és szépen látszódott is a baba 7 hetesen.
2012. ápr. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!