Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért kell kedvességből...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell kedvességből mosolyogni?

Figyelt kérdés

Ha egy csaj "jeleket" akar küldeni miért nem konkrétabban közli a szándékát?


Szerintem unalmas már és félreérthető a csak kedvességből mosolyogtam szöveg...

Méghozzá aljas dolog is tud lenni ha átverik a pasit és mondjuk direkt húzzák az ilyen módszerekkel.


Nem lenne egyszerűbb mondjuk bepucsitani a csajnak jelzés képen?

Az egyértelműbb jelzés lenne... és mindenkinek könnyebb is lenne



#randi #kamu mosolygás
2012. szept. 22. 13:07
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
55%
Azért a mosolygás jelentheti nyugodtan azt is, hogy kicsivel többet érez a szimpátiánál...
2012. szept. 26. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Úgy látszik, leragadtál az állatvilágban. Ott "divat" pucsítani, ha szabad a pálya. :D

Tény és való, nekik egyszerű. Csak mi, emberek vagyunk ilyen bonyolultak párválasztási témakörben (is).


Tipp: Ne közelíts, ha mosolyognak rád. Aki akar tőled valamit, az rájön, hogy ez neked kevés és kitalál valami mást. Nem feltétlenül pucsítást. Bár ki tudja? Nagy az Isten állatkertje... :)

2012. okt. 4. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
100%

Szerintem ott a probléma, hogy te azonnal vársz egy jelzést, ami egyértelmű és végérvényes, így megkönnyítve a dolgodat.


Ezzel ott a baj, hogy egy lánynak elég sok "ellenőrzési pontja" van, és ha első körben a mosolya, vagy a "pucsítása" jelzés értékű is lenne számodra, nem biztos hogy néhány mondatod után is az marad. Így bármi lehetne a jelzés, ujjfeltartás, bokaemelgetés, az sem lenne végleges és egyértelmű.

2012. okt. 12. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Van sok ilyen mosolygós lány, ők direkt ilyenek, mert szeretnek pozitív kisugárzást kelteni boldog, boldogtalanban. A lényeg, attól hogy rád mosolyog, az még lóf-aszt nem jelent. Én soha nem mosolygok, egyszerűen minek? Nem voltam ilyen, és nem is értem annyira hogy tudnak mások mindig annyira mosolyogni. De nem egyértelmű jel. Hagyd a fenébe ezeket a jeleket. A jeleket azok keresik egyébként, akik fosnak a pofáraeséstől, csak úgy vaktába bepróbálkozni,hogy hátha igen vagy nem az nem túl nyerő verzió. Tudom, én sem szoktam. De egyébként meg csak telik az idő, nem lesz semmi, így sose fog összejönni. Egyszerűen be kell tudnod vállalni azt,hogy el leszel takarítva, hogy nem fogsz kelleni eseteleg a nőnek, elhajt a fenébe, mert nincs igénye rád. Ha ez neked belefér, egy ilyen negatív élmény, akkor menj és szólítsd le bátran!
2012. okt. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
mert a mosoly ingyen van.
2013. márc. 17. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Az,hogy valaki rád mosolyog,nem egy jel,hanem egy gesztus.Majd ha ténylegesen akar valamit,hidd el,megteszi a szükséges következő lépéseket annak érdekében,hogy észrevedd.Addig meg ne keresd ösztönösen minden pozitív,mosolygó emberben az esélyes jelölted,mert ez rohadtul naív húzás részedről.
2013. júl. 23. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 lilowada válasza:
A #16-al értek egyet. A mosoly nem egy közismert "jel", ne téveszd össze! Ha valaki fel akarja hívni magára a figyelmet, hogy észrevedd úgyis észre fogod venni, nem kell ahhoz pucsítania... Szerintem kicsit túlreagáltad a helyzetet, hogy valakire azért neheztelsz mert mosolygós és kedves általában az emberekhez. Ha meg annyira kétségbeesett vagy, és tudni akarod, hogy mit várhtasz a lánytól, akkor igen menj oda vagy írj neki üzenetet és tedd fel azt a kérdést amit az emberek fel szoktak tenni, ha érdeklődnek valaki iránt: "Tetszem neked?"
2013. júl. 23. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!