Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti mit tennétek az én helyembe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek az én helyemben, ha tetszene nektek valaki, de nem tudtok sehogy sem vele jobban megismerkedni? Bővebben lent! ( Inkább fiúkat kérdezem, de lányok véleménye is érdekel! )

Figyelt kérdés

Van egy fiú az évfolyamon, kb. tavaly év végén vettem észre. Most szeptembertől a suli miatt többször látom és idén közös óránk is van. Észrevettem, hogy néha néz engem, amikor pl. szünetekben nem az osztályban vagyunk, úgyhogy gondoltam felveszem fbon ismerősnek. Visszajelölt meg belikeolta az egyik képem ( ez tudom semmi komolyat nem jelent, de azért nagyon jól esett:D ) aztán egyik nap ráírtam, hogy nincs meg az anyag a közös óránkról áttudná-e küldeni, és utána beszélgettünk egy kicsit. Azóta már köszönünk, de csak ennyi. Nincs túl sok közös barátunk, legalábbis olyan akiben én megbíznék, hogy elmondjam ezt neki. Szokott bulizni járni, de én nem vagyok az a típus, meg barátaim sem szívesen mennek, egyedül meg inkább nem:D Néha már úgy érzem félre értettem ezt az egészet, és csak hü**ét csinálok magamból, de egyre jobban érdekel a fiú. Szerintetek felejtsem el, mert valószínűleg nem érdeklem, vagy mit tegyek? A normális válaszokat előre is köszönöm!:)

16 L



2012. szept. 22. 17:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Hat szerintem o is erdeklodik irantad, az anyag elkerese jo kifogas volt, hogy beszeljen veled. Am facen kezdjel el dumalni vele.
2012. szept. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen gondoltam, hogy írok neki megint, de barátnőim szerint, ha én kezdeményeztem, én írtam neki először, akkor most várjak amíg ő ír nekem. Szokott chaten lenni, de vagy lemegy aztán később feljön, vagy fenn van és nem ír. Azért köszönöm a választ:)
2012. szept. 22. 20:39
 3/4 anonim ***** válasza:

Sziaa! Én is voltam már ilyesmi helyzetben, szóval tudok tapasztalatokkal szolgálni!

Valahogy egy két dolgot meg kellene tudnod róla, (akár apróságot is) mit szeret stb. és már meg is van a közös téma! Írj rá nyugodtan újból, érdeklődj! De fontos, hogy ne légy nyomulós (szóval ne mutasd ki felé nagyon a tetszésed) ! Ha majd neten már volt egy tartalmasabb beszélgetésetek, suliban is odamehetsz hozzá dumálni! Az a lényeg, hogy lazán vedd a dolgot! Ha látja, hogy zavarban vagy, az megrémíti, viszont ha túl nyomulós vagy, az is.. Szóval keresd a középutat! Remélem tudtam segíteni. Sok sikert ;)

2012. szept. 24. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szia:) nagyon szépen köszönöm ezt a hosszú üzenetet:) megfogadtam, megint ráírtam..beszélgettünk, de nem volt valami bőbeszédű:S úgyhogy most már feladom. nem futok ezután a szekér után, majd lesz jobb:)
2012. okt. 6. 20:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!