Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Utálom a buta pasikat, pedig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Utálom a buta pasikat, pedig eddig csak ilyenekkel találkoztam! Ez már így marad? Csak hülyékkel fogok randizni?

Figyelt kérdés
Légyszi nyugtassatok meg, hogy vannak még okos, intelligens férfiak az országban!!

2012. szept. 22. 18:44
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:

igen vannak még.sőt nagyon is sokan

csak ezeket fogtad ki..

2012. szept. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
vannak, ismerek egy párat
2012. szept. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
100%

igen vannak még,bár néha én is azt gondolom hogy a csajok között is már csak idióta,analfabéta,buta csitrik vannak.

Te is megnyugtatnál engem hogy vannak még normális,értelmes lányok?Kérlek...

2012. szept. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 VVMMvvmm ***** válasza:
69%

Te sem lehetsz túl okos, ha mindig butákat találtál

magadnak.

2012. szept. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
Szia úgy hallottam hogy valaki engem keres :DD Na viccen kívül , mi számít hülyének ? Fiú létemre nagyon sok idiótát látok pasiba akik kb 1 2 értelmes mondatot sem tudnak kinyögni.De lányba még több ilyen van.Szóba kerül egy értelmes téma, pislognak mint a halálra ítélt :D.Szal igen vannak okos intelligens férfiak, ahogy lányok is csak észre kell venni őket :). 19/F
2012. szept. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:

Hát most írhatnám,hogy én az vagyok,de kapásból elveszítené az értékét,mert aki itt hivalkodik vele,az alapból nem lehet okos,intelligens.


Megnyugtatlak,vannak. De manapság ez egyáltalán nem számít dicsőségnek. Szóval az is meglehet,h csak játszották a hülyét,vagy hülyítettek. Nem divat okosnak lenni,az az igazság.


Én így összességében a buta embereket (hát túlzás,h utálom ,de) elkerülöm. Te is tedd ezt,aztán majd csak összehoz a sors valami tudóssal.;)

2012. szept. 22. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:

3.! Igen vannak értelmes lányok!:))


Kedves 4.!

Az intelligencia-hányadosom igen magas, és nem nagyon foglalkoztam a pasikkal 19 éves koromig. Előtte többnyire tanultam, külön órákra jártam, művelődtem, okultam, sportoltam, nincs mit szépítenem: stréber voltam.

Egyetemen találkoztam egy fiúval, aki a lakótársam lett és csak és kizárólag barátkoztunk egymással. Aztán csaptunk egy házibulis ivászatot és hát lefeküdtünk egymással. Mindenre emlékszem belőle és ő is, nagyon szép dolog volt, hogy ott akkor elveszítettük a szüzességünket. Később beleegyeztem, hogy járjunk, de ugye ez együttéléssel is párosult. Felvilágosítottam, hogy ha vesz, csak laktózmentes tejet vegyen, erre hozott egy 20%os tejfölt. Erre még annyira nem is akadtam ki, de mikor mondtam, hogy hívja ki a villanyszerelőt és helyette egy kőművest hívott, akkor már elgondolkodtam.

Később persze jöttek az ilyen esetek. Tényleg bta volt és fel is adtam, hogy lehet belőle valaha értelmes, hozzám való ember.


Aztán jártam egy másik fiúval, aki hippinek képzelte magát, de Sztálin fényképe volt a szobája falán és a sarló kalapáccsal.. Na őt is dobtam.

Később jött egy fiú, akiről azt hittem tényleg értelmes. Jól öltözött, kommunikáció szakos volt, igényes volt, de kiderült hogy játékszenvedélye van és drogozik is. Szóval ez az én sztorim :)))

2012. szept. 22. 18:57
 8/32 anonim ***** válasza:
Én fordítva vagyok ezzel. Pasiként nem szeretem a buta nőket. Nincs is tartós kapcsolatom. Csak mert (szerintem) nincs diplomám. Mintha a hülyeség, a butaság diploma kérdése lenne. De hát ilyen a kulturánk, ez a szokás alakult ki nálunk. Akinek nincs diplomája az nem is ember!
2012. szept. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:

Vannak még.


Nekem is volt egy ilyen időszakom, amíg csak ostoba férfiaknak tetszettem meg. Akkoriban el is gondolkodtam rajta, hogy lejjebb adom a mércét. De amint el kellett volna beszélgetni egy ilyen sráccal, legszívesebben kifutottam volna a világból. Úgyhogy úgy voltam/vagyok vele, hogy van, amiben nem lehet megalkudni. Másnak ez a külső, nekem az értelmi színvonal.


24/N

2012. szept. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
23%
Tudjuk,értelmes lányok igenis vannak,de értelmes pasiból 1 sincs:D
2012. szept. 22. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!