Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek ha az első találko...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha az első találkozás után azt mondta a srác, hogy majd beszélünk facebookon, akkor szeretne még velem találkozni?

Figyelt kérdés
2012. szept. 23. 11:50
 1/5 anonim ***** válasza:

Helyben nem mondta,hogy szeretne másik talit?csak annyi hogy facebookon beszélünk?

Szóba se állnék vele többet...

2012. szept. 23. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
erre ezt válaszoltad hogy like-olod?
2012. szept. 23. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne legyen igazam, de nekem ebből az jön le, hogy csak egy üres ígéret az egész. Szerintem nem lesz ebből 2.tali, azt már akkor is meg tudtátok volna beszélni hogy mikor, hol stb.
2012. szept. 23. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
mi már az első randin megbeszéltük a másodikat...
2012. szept. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én meg a csajjal egy általam nagyon szuperül megszervezett randi után csókok közepette lefixáltuk a köv. talit, azt két nap múlva aznap lemondta, de megbeszéltük másnapra egy másik programot, amit szintén egy órával előtte lemondott. Na ezt kapd ki!

Pedig nem is ilyen lekoptatós "majd beszélünk" dumával váltunk el.

2012. szept. 24. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!