Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Netes ismerkedés után találkoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Netes ismerkedés után találkozás élőben? Milyen tapasztalataid vannak?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy ha valakit addig nem ismertél, csak gépen keresztül kommunikáltál vele, akkor ha élőben is találkoztok, akkor az már egy másik helyzet, hiszen élőben az az első szembesülés a másikkal. Tehát olyan, mintha egy "idegennel" taliznál, (hiszen ott már nincs gép) még akkor is idegennek tűnik maga a szitu miatt, ha már neten "megismertétek" egymást. Szóval ez okoz egyfajta szorongást, vagy zavarba jönnél ettől a szitutól? Arra lennék kíváncsi, hogy akinek volt már ebben része, annak milyen volt ez a bizonyos első tali élőben?

2012. márc. 23. 14:40
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
én izgultam nagyon, és nem olyan volt mint a neten.
2012. márc. 23. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
nem mertem oda menni a csajhoz mert nem 1edül jött több lány volt körülötte
2012. márc. 23. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
76%
Elég ciki volt az eleje, de aztán teljesen feloldódtunk és lett végül folytatás is :)
2012. márc. 23. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Második.És akor hogy ismerted meg?
2012. márc. 23. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
76%
Kellemesen csalódtam, nem gondoltam, hogy ilyen szép lány élőben. Amúgy nem volt gond, a beszélgetés jól ment.
2012. márc. 23. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
86%

Eddig egy negatív tapasztalatom volt.Az illetővel sokat telefonáltunk találka előtt.Nagyin szimpatikus volt,fotók alapján is.Majd a találkozóra tüdőig felhúzott nadrágba jött,teljesen más hangvételben beszélt.Szinte már égett a pofám vele utcán mutatkozni.A végén sikerült benyögnöm,hogy sajnos nem lesz folytatás,akkor megkérdezte, hogy de azért lefekszem-e vele.Szinte elrohantam :DDD a fotói alapján pedig trendi,normális fazonnak nézett ki és igencsak jóképűnek...Istenem mekkora csalódás volt!


Ezen kívül többnyire jók a tapasztalataim:)Volt akivel lett párkapcsolat is.

2012. márc. 23. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
95%
Én így ismertem meg a páromat. Az elején bénák voltunk, mind a ketten izgultunk. Ő poénkodással kezdte, amit én nem tudtam mire vélni, mivel még nem ismertem őt, nem tudtam, hogy milyen a viccelődési stílusa, ezért kicsit hülyén vette ki magát a helyzet. De hamar feloldódtunk és szimpatikusak voltunk egymásnak. 3 éve 2 hónapja vagyunk együtt, Valentin napon kérte meg a kezem és nyáron esküvő! :) Jól ki lehet fogni a neten is, csak jó helyen kell lenni, jó időben. Sok sikert!!!!
2012. márc. 23. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
76%

Nekem eddig két tapasztalatom volt.

Az első pozitív volt, viszont rettenetesen izgultam. De végülis feloldódott a hangulat és minden jól ment.

A második negatív volt. Interneten keresztül olyan jól el tudtunk beszélgetni, hülyéskedni bármiről, a valóságban meg egyszerűen... 'reakcióképtelen' volt. Ez a legjobb szó rá.

2012. márc. 23. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
52%

Remek volt. Társkeresőn is, meg az egyik fikablogon is megismerkedtem sokakkal. Jól sikerült bár volt egy nő, akit a kép alapján 70 kilóra becsültem és kiderült, hogy 120. :)

De a legtöbbel jól éreztük egymást. :)))))))))))

2012. márc. 23. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat, 6. válaszoló a tiéd különösen tetszett. :)
2012. márc. 23. 14:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!