Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak, hogy ne lógjon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy ne lógjon ki a lóláb?

Figyelt kérdés

Tetszik egy lány egy alsóbb évfolyamon a gimiben, de nem tudom, hogy hogy menjek oda hozzá, mivel mindig a barátnőivel van, vagy az osztálytermében. Mivel tudnám megszólítani, vagy hogyan tudnék összeismerkedni vele?

Normális válaszokat légyszi, köszönöm.



2012. szept. 23. 14:33
 1/9 anonim ***** válasza:
oda mész és félre hívod...
2012. szept. 23. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Éppen erre céloztam, amikor azt mondtam hogy ne lógjon ki a lóláb... Ha így tennék, ,valószínűleg idiótának gondolna, ráadásul zavarba jönne, és utána őt is és engem is egész nap az osztálytársaink piszkálnának, ami nem igazán növeli az esélyét egy esetleges randinak...
2012. szept. 23. 14:55
 3/9 anonim ***** válasza:
miért gondolna idiótának?pff akkor nem is érdemes vele beszéli...
2012. szept. 23. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
CSak egy gondolatkísérlet. Ha odamegy hozzád egy csaj/srác, "elráncigál" a baráti körödből, ráadásul semmit nem tudsz róla csak annyit, hogy feletted jár ugyanabba a gimibe, neked mi lenne az első gondolatod? Engem kicsit megijesztene a dolog, és nyomulós hatást keltene.
2012. szept. 23. 15:04
 5/9 anonim ***** válasza:

Igen és?ebben mi a probléma?látszik,hogy a srác merész,és komolyan gondolja.

Amúgy meg nem kell ilyen erőszakos dologra gondolni.Oda mész,és megkérdezed,hogy nem jön el pár méterrel arrébb beszélgetni.

2012. szept. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Utolsó ne legyél már ekkora hülye,már bocs.

Ha ezzel a szöveggel odamegy hozzá szinte 100%,hogy nem fog vele foglalkozni.Miből gondolod,hogy nincs pasija?Odamész félrehívod majd közli,hogy van pasija akkor bizony égsz mint a reichstag.

Kérdező,ment privát.

2012. szept. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Először is győződj meg róla,hogy te sem vagy közömbös számára.Próbálj mindíg úgy elsétálni mellette,hogy mosolyogsz,és a szemébe nézel.Ha viszonozza a mosolyt,akkor léphetsz tovább,ha továbbra is fapofával bámul,akkor szerintem meg se próbáld.
2012. szept. 25. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Igyekeztem legalább a látóterébe kerülni, mosolygott is, én is próbáltam, de legalább az egyikünknek mindig rohannia kell, szóval nem tudom mi tévő legyek, de sietni szeretnék, mert baromi jól néz ki...
2012. okt. 4. 16:38
 9/9 anonim válasza:
Sikerült megszólítani?
2018. márc. 28. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!