Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 150 kg vagyok.10 hónap alatt...

150 kg vagyok.10 hónap alatt le tudok úgy fogyni 50 kilót, hogy ne lógjon a bőröm?

Figyelt kérdés
2012. aug. 27. 22:47
 1/10 anonim ***** válasza:
nem
2012. aug. 27. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
hallottam olyant hogy ha hidegben edzel feszül a bőröd de hogy ekkora fogyásnál működik-e nem tudom
2012. aug. 27. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Heti fél kg, havi kettő, 10 hónap alatt 20.

Ha eddig nem volt sürgős, most mi van?

2012. aug. 27. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
nem.
2012. aug. 27. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mégis mennyi idő alatt szökött fel rád ennyi súly? Minimum annyi idő alatt fogyj le. De a bőr az nem ruganyos ennyire!
2012. aug. 28. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
18 év, 18 éves vagyok.
2012. aug. 28. 08:06
 7/10 anonim ***** válasza:
40%
Gratulálok a kedves mamának....
2012. aug. 28. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Mivel fiatal vagy és egyenletesen szedted fel, ezért jobb eséllyel húzódik vissza a bőröd, mint annak, aki mondjuk fél év alatt szedi fel 40 évesen. Életmódot kell váltanod, egészségesen kell étkezned és sokat mozognod. Van a neten sok kalkulátor, ami megmutatja, hogy mennyi az energiafelhasználásod naponta. Ebből 2 féle mutató van, az egyik azt mutatja, hogy mennyi a minimum, amire szükséged van (ez kb az, mintha kómában feküdnél, de a légzéshez, anyagcseréhez stb kell), a másik pedig a teljes napi energiafelhasználást mutatja (ami több az előzőnél lényegesen, még akkor is, ha ülsz egész nap a suliban, mert valamennyit mozogsz). Az a lényeg, hogy a minimumnál mindig többet kell enned, de kevesebbet, mint amennyit összesen felhasználsz, tehát deficitet hozol létre. Amíg rutint nem szerzel muszáj számolnod a kalóriákat, csak így fog működni. A rendszeres mozgás pedig szükséges, hogy formálódj, az izmaid több energiát használnak fel és szebben fogsz fogyni, a bőrödnek is jót fog tenni. Olvass sokat a témában és minél több ismereted lesz, annál ügyesebben fog menni. De ehhez tényleg elhatározás kell, anélkül nem fog menni. Hajrá!
2012. aug. 28. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Menj orvoshoz, ne a netről tájékozódj. Az orvos személyre szabja neked, hogy mit kell csinálnod, sokkal biztonságosabb, mint a netről összeszedett mindenféle info. Ja, és ne akarj 10 hónap alatt lefogyni.
2012. aug. 28. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Az orvos azt mondta egyek kevesebbet, diétázzak.
2012. aug. 28. 11:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!