Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lehet köztünk valami komolyabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet köztünk valami komolyabb? Érdeklem őt?

Figyelt kérdés
A középiskola kezdetével megtetszettünk egymásnak az egyik évfolyamtársammal. Kellőképp megismerkedtünk, mindig kitüntetett a figyelmével. Jól megvoltunk. Sokat panaszkodott a volt barátnőire, hogy a jó anyagi helyzete miatt sokan kihasználták és csalódást okoztak neki, így már nem nagyon hisz a szerelemben. Ám engem elhívott múlthéten randizni, és másnap megtörtént az első csók is. Látszólag együtt voltunk, de 2 nappal később elmondta, hogy a volt barátnőjét szereti, (aki már szintén átverte). Elég nagy csalódás volt ez számomra. Azóta együtt vannak, és a fiúval sem beszélek túl sokat. Pedig szinte izzik a levegő körülöttünk.. Kerüljem és várjak? Vagy ugyanúgy beszélgessek vele? Természetesen így nem fogok nyomulni rá, de szeretnék közelebb kerülni a szívéhez. Mit tehetek? Előre is köszi! 16/L

2012. szept. 23. 14:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyjad.Ha akar beszelgetni veled akkor beszelgess vele , ha nem ne nyomulj ra.Valoszinuleg megint ki fogja hasznalni a baratnoje vagy megcsalja.:|
2012. szept. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én nem beszélnék vele a helyedben, már csak a büszkeségem miatt is. Max. annyit, hogy vigyázzon azzal a lánnyal, mert könnyen átvághatja megint és megpróbálnám letisztázni a dolgokat. Utána Nem beszélnék vele. Elhívott randira, de összejött az excsajával közben? Legyél boldog nélküle (vagyis mutasd azt), közben a barátnője megint átvágja, aztán majd keresni fog. És mondhatod majd, hogy én megmondtam.
2012. szept. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ma szinte egész nap együtt voltunk és viccelődtünk bár volt 1-2 érdekes beszólása, pl. megkérdezte hogy lehetséges-e, hogy majd legyen valami köztünk. És meg is ölelt.. De aztán a "barátnője" várta a suli előtt és láttam, hogy turbékoltak.. Olyan szánalmasnak érzem magam.. Holnap felveszem a kesztyűt, és ha hozzám szól, megmondom, hogy foglalkozzon a nőcskéjével!
2012. szept. 24. 15:22
 4/4 anonim ***** válasza:
jól teszed (mármint a keménykezűen bánást). eléggé kihasznált, és az undorító, hogy úgy csinálja, hogy neked kelljen rosszul érezned magad emiatt! ha olyan egyszerű lenne, akkor azt mondanám hagyd a fenébe, és ha könyörög se bocsáss meg neki. de gőgből cselekedni hülyeség. ha megbánja, akkor (de csak akkor) járj vele, ha még mindig szeretnél!
2012. szept. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!