Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek vannak olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek vannak olyan lányok, akik szeretetéhesek és nehezen bírják, hogy nincs párjuk?

Figyelt kérdés

2012. szept. 23. 20:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Én így vagyok meg még szerintem pár millióan a földön.
2012. szept. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Detto.

Már február óta nincs párom, de nagyon szeretnék valakit akiben megbízhatok és tudom, hogy rá számíthatok. :( :)

2012. szept. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem, nincsenek, mindenki csak kötelességből keres párt.
2012. szept. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Persze,h van pl én és nagyon nehezen bírom...
2012. szept. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
én ilyen vagyok....
2012. szept. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
27%

Én fiú vagyok ugyan de én is amolyan szeretetéhes típus vagyok. Lassan már 1 éve hogy nincs barátnőm és nagyon nem is megy a csajozás nekem mert vagy olyat fogok ki akinek már van valakije, vagy nem jövök be neki, vagy egyszerűen más oka van a dolognak. Sokáig magam alatt voltam szakításunk után. Én is szeretetéhes vagyok csak ugye nem vagyok lány tehát nem vonatkozik rám a kérdés. Viszont azt eltudom mondani hogy vannak ilyenek nem is kevesen, azok akik nem divatból pasiznak meg fekszenek le minden második olyannal akinek farka van azok tényleg olyan párt szeretnének aki mellettük van, foglalkozik, velük, és teljes mértékben meglehet benne bízni, sok ilyen van csak megkell találni őket.

A volt barátnőm is ilyen volt ha 3 napnál több idő telt el hogy találkozzunk már minden baja volt neki, és persze velem is hasonló volt.

2012. szept. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

van igen, már 1,5 éve nincs párom:(


25L

2012. szept. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Van, de én úgy döntöttem, bármilyen nehezen is, bármennyit is fogok emiatt szenvedni kibírom..Inkább maradjak egyedül, de nem teszem ki magam még egyszer akkora szenvedésnek, amikor elveszíted azt, akit szeretsz.. Egy embert szerettem igazán és nem érzem úgy, hogy képes lennék újra mást.. Ezerszer jobban fáj a tudat, hogy nincs nekem többé, mint az egyedüllét.. Remélem idővel enyhül a dolog és boldogan elélek egyedül..
2012. szept. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!