Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ti elvárjátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti elvárjátok a fiutol az elso randin a csokot? Mi van akkor ha nem csokol meg a fiu elsore? Randiztok tovább vagy barátság lesz csak?

Figyelt kérdés
2012. szept. 24. 14:22
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem kell, hogy rögtön az első randin legyen a csók. Nem törvényszerű. Valaki az elsőn, valaki 3-4.-en. De ez több tényezőtől is függ.

Pl: ha ismerted előtte már régről és nem most ismerkedtek...

Nálunk a másodikon volt, és ott is csak az elköszönésnél szedte össze a bátorságát a srác. (Mára a barátom:)


18L

2012. szept. 24. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egyeltalán nem, sőt én nem is venném komolyan azt a srácot, aki már az első találkozáskor "letámad". Szerintem nem kell semmit sem siettetni. Amit elvárnánk, az az, hogy kezdeményezzetek ti, ne mi nekünk nőknek kelljen titeket hívogatni. Határozottság, kedvesség, udvariasság én ezeket várom el.
2012. szept. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
koszi..eloszor fogjuk egymást látni.
2012. szept. 24. 14:29
 4/6 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem! Sőt, a csókra jó egy kicsit várni, hogy mikor történik már meg, az első randi meg általában úgyis a ismerkedésről szól. Aztán a 2. randin már nem vagyunk egymásnak olyan idegenek, az úgy már megint más. :)
2012. szept. 24. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem, de ha mondjuk nem kezdeményez semmit, akkor paráznék hogy nem tetszek neki.:D
2012. szept. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Na nehogy már a nők döntsék el hogy pasi létemre mikor kötelező őket lesmárolni. Ennyi beleszólásunk legyen már a dologba. Elég sok mindenről döntenek ők úgyis.


amelyik csaj barátzónába tesz mert nem smárolod el első randin, akkor örülj hogy megszabadultál attól idejében!

2012. szept. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!