Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csak barátkozni akar vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak barátkozni akar vagy esetleg többet szeretne?

Figyelt kérdés
Tavasz óta van egy új osztálytársam aki kezdetektől fogva mindig oda jött hozzám beszélgetni buszmegállóba,de ez csak egy-két alkalom volt és kb. vége is lett a sulinak...Szimpatikus volt,de volt barátnőm és naivan azt hittem,hogy boldog maradok és ezért kerültem és nem beszélgettem vele utána többet a suliban..Tudom,hülye vagyok mert biztos,hogy ő csak barátságot akart,de én ilyen menekülős,zárkózott vagyok...Utána még kora nyáron felszálltam egy nap a vonatra és a következő állomáson hirtelen hallom,hogy valaki kopog az ablakon,erre kinézek és az a lány integet mosolyogva :D..Vigyorogtam,integettem és utána el is ment a vonat.nyáron szakítottam a barátnőmmel és ezt az osztálytársamat most láttam csak újra ősszel..hétvégén össze is futottam vele sparban,akkor is mosolygott,kedves volt...Ma az egyik órán hátranéztem és épp engem nézett,de gyorsan elkapta fejét... :) Beszélgettem is vele a suliban,de sajna annyira hadar és halkan maga elé beszél(amikor zavarban akkor csinálja ezt)úgy,hogy nem néz rám és egyszerűen semmit se értettem..nem tudom ezzel is mit lehetne kezdeni mert tényleg csak abból állt,hogy én bólogattam mert semmit se hallottam. :S fb-n is nagyon ritkán van fent,beszélgetnék vele ott,hátha úgy feloldódna egy kicsit,de szinte soha sem látom,hogy fent lenne.Szerintetek bejövök neki és azért viselkedik így vagy csak barátkozni akar? Illetve nem tudjátok mit mondjak neki ezzel a halk beszéddel kapcsolatban illetve,hogyan oldjam meg? Többször visszakérdeztem,hogy "tessék?" illetve "micsoda?",de ugyanúgy motyogott..pedig szívesen megismerném... :/ 18/F

2012. szept. 18. 20:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Barátom a FARKADAT AKARJA! !!! Amúgy meg,ha halkan beszél akkor,mond meg neki,hogy légyszives beszélj hangosabban,mert nem nagyon értem.
2012. szept. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Leírtakból kiindulva még nem nagyon lehetett neki fiú barátja. Barátnőivel is ilyen halkan beszél? Mert akkor elég nehezen fog megváltozni ez a tulajdonsága. Amúgy meg fb-n nyugodtan elkezdhetnél vele beszélgetni, legfeljebb később olvassa el, hogy mit írtál.
2012. szept. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Szerintem nem volt még párkapcsolatban.Barátnőivel is halkan beszél,de azért jóval érhetőbben mint velem.Viszont ez a ráírás fb-n nem rossz ötlet,úgy talán elérhetném ott.Köszi :)
2012. szept. 18. 22:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!