Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Várjak, vagy lépjek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Várjak, vagy lépjek?

Figyelt kérdés

Egy srác leszólított augusztusban a metrón, elég átlátszó, de nagyon aranyos dumával. :) Megkérdezte a nevem, bejelölt facebookon, azóta beszélgetünk, nagyon egymásra találtunk, már amennyire lehet a net keretein belül. Végre valahára megkérdezt, hogy találkozunk-e, mire igent mondtam, be beteg lettem... folytattuk ugyanúgy a beszélgetést. Párszor mondta, hogy 'majd meséld el élôben' 'Ez túl hosszú, majd elmesélem élôben'

Aztán megkérdeztem pár napra rá, hogy bepótoljuk-e azt a napot. Elkezdtünk poénkodni, mint ahogy mindig is tesszük, elkezdtem könyörögni neki, mire azt mondta, hogy 'nem kell ám ennyire nyomulni:P jólvanna, csak viccelek' Jó, tudom, ez nem létfontosságú:D Annyi a baj, hogy még nem mondta, mikor találkozzunk újra, ami engem egy kicsit még aggaszt... Várjak? Amikor elköszönünk ma írta, hogy 'holnap beszélünk.' és általában sok smileyt ír. Én 15, ô 16 éves.


2012. szept. 24. 22:45
 1/3 Monácskaaa válasza:
Nem haltok bele ha találkoztok.. ezen ennyire ne akadj fent.. :D próba szerencse:D
2012. szept. 25. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Szerintem tűnj el egy kicsit a látóteréből,és ha igazán érdekled,keresni fog.Ezzel fel tudod kelteni az érdeklődését. Ha mégsem érdeklődik akkor kuka.

És menj tovább az életed útján.Sok szerencsét!!!

2012. szept. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Neeem, mindig keres, azzal nincs gond, csak nagyon vadászik, és nem hagyja, hogy jelezzek neki vissza valamivel... és ez zavar, és szeretnék vele találkozni, de nem mondhatom, mert nyomulásnak veszi. Csak képet kér rólam, pedig ott van a facebook, annyira hülyén jön ki!
2012. szept. 26. 22:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!