Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek megeri futni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Momo23 kérdése:

Szerintetek megeri futni utana, vagy tartsam meg a buszkesegem es hagyjam a fenebe?

Figyelt kérdés
Szerintetek megéri? Van egy srac, akivel a munkahelyemen ismerkedtem meg. Meloban szoktunk dumalni meg azutan miutan ott hagytam a munkam parszor talalkoztunk. Parszor a talalkakutan felhivott hogy mikor ismeteljuk meg, vagy irt hogy elmehetnenk kavera De nagyon nehez volt vele idopontot egyeztetni, mindig volt valami mas programja, ha ejjeles volt nem talalkozhattunk ha delutanos akkor szinten nem, ha reggeles volt akkor talan, az is attol fuggott, h kell e otthon segitenije vagy esetleg nincs e edzese stb. Ha talalkoztunk mindig csak magarol beszelt, ha megkerdezte mi van velem egy ido utan ugy is ratertunk az o problemaira. Persze lehet vele hulyeskedni meg minden, ugyhogy nem csak rosszat tudok rola mondani. Egy ido utanelegem lett az egeszbol es meg kerdeztem hogy mit gondol rolunk kettonkrol? Erre azt mondta, hogy csk baratsagkent veszi, de ha akarom wkkor lehet tobb is. En eztvugy vettem, hogy neki midegy hogy van e koztunk valami vagy nincs ezt meg is mondtam neki, erre o azt mondta, hogy azt hitte meg mindig a volt baratomat szeretem, pedig egy szot sem beszeltunk rola ugyhogy nemtudom ezt honnet vette. Ezutan ugy valahogy megszakadt a kapcsolat. Nemreg irtam neki ismet hogy jo lenne talalkozni es megbeszelni a dolgokat vagy csak ugy dumalni, erre kedden irtqm neki, persze ejjeles volt nem ert ra, hetvegen meg unnepseg volt naluk, de hogy megkerdezze nem e mennek el az nemjutott eszebe, azt mondta talan hetfon. Es mondom hetfon mikor, erre persze nem valaszolt. Nem jelentkezett. Egy het mulva ismet irtam neki, erre hetkoznap nem mert nekem csak fel,9kor este lett volna jo mert akkor ertem haza melobol, de o akkor mar alszik,kerdem hetvegen? Nem mer nem er r,a mert reggel dolgozik, es este meg nem mert nem,aztan megtudtam hogy valami buli volt a faluban azert nemertvra. Na szoval lehet hulye kerd3s de szerintetek megeri meg irnom neki? Lehet en voltam visszahuzodobb, vagy megsertodott volna mert azt mondtam neki,hogy nincs lehetetlen csak tehetetlen? De mar nembirtam tovabb. En is parszor visszamondtam a talalkat de igyekeztem mas idopontot talalni . Szoval szerintetek en csesztem el? Vagy csak ismet bebeszelek magamnak sok mindent, hogy o az igazni stb. Koszonom
2012. szept. 25. 20:15
 1/7 anonim ***** válasza:

én már az első kisiklott lendület után hagytam volna a helyedben, ha valaki ennyire elfoglalt...avagy mindenkinek arra van ideje, amire szán

meg, vagy annyira jó csaj, h találsz mást, nemde?

igaz...hm...olyan nincs

2012. szept. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
igazi
2012. szept. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
hát érdekes hosszú történet:) én a helyedben nem futnék utána megvárnám hogy ő keressen ha pedig nem keres nem éri meg rá pazarolni az időt
2012. szept. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 TOMAtm ***** válasza:
ursula megmondta a lényeget:mindenkinek arra van ideje amire szán.ha te nem vagy fontos neki annyira h szánjon rád csak napi 1 órát,akkor ne foglalkozz vele,nem éri meg.
2012. szept. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hat en is ezzel gyozkodom magam, de viszont vagyok annyira naiv, hogy azt mondom ah meg egyszer megprobalom, hatha csak tenleg nem er ra. Es nehez kiszednem a fejembol azt amit bebeszeltem magamnak, ahhoz kepest, hogy 22 vaok, ugy viselkedem mint egy tinedzser :) koszonom a valaszokat ;)
2012. szept. 25. 21:15
 6/7 A kérdező kommentje:
Hat most az a helyzet,hogy 1honap nyavalygas utan irt 1 smst, hogy nakkor akarok e talalkozni vagy nem. Semi szia vagy hogy vagy..csak idezem : Akkor akarsz talalkozni vagy nemakarsz? Mellesleg mult het k meg kb 2hete kerdeztem tole akar e talizni,azt mondta,h.majd meglatja. Nekem ugy tunik,hogy most az eszebe jutotam ako tudjuk mar le a talalkat. Meg is kerdeztem tole h o is akarja e a talalkat vagy csak kenyszerbol h tudja mar le. Mit gondoltok errol? Valaki aki pqitat uzenetben is hajlando lenne velem errol dumalni? Koszonom .:)
2012. szept. 28. 08:10
 7/7 A kérdező kommentje:
Bocsi a sok helyesirasi hibaert de mobilrol irok es akkor altalaban mindig felre kattingatok :D szoval ha az utolso mondat eleg ertelmetlenre sikeredett,szoval ha lenne valaki aki hajlando ezt velem privat uzenetben is megbeszelni? Koszonom :)
2012. szept. 28. 08:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!